Denné energie

– Upozornenie –

Táto stránka už nie je aktualizová. Aktuálne denné energie nájdete na:

https://www.facebook.com/shimaaundkryonschule (v nemčine)

https://www.shimaa.de/home/ (v nemčine, s linkom na archív)

http://kryonschool.com/ (v angličtine, s linkom na archív)

http://www.escuelakryon.com/ (v španielčine, s linkom na archív)

Od: Shira

Zdrojom správ a obrázkov kryštálov uvedených na tejto stránke je stránka https://www.shimaa.de, na ktorej Sabine Sangitar uverejňuje správy s dennými energiami. Viac o tom, ako správy vznikajú a čo pre nás znamenajú, sa dočítaš tu.

Prvá informácia v dennej správe je vždy bytosť, ktorá má „službu“. Vybraná je podľa toho, čo najviac potrebuje planéta a potom ľudia (ako súčasť planéty). Kryštály znázorňujú účinok, ktorý denné energie na nás majú. Výklad týchto správ je tvorivý proces, nedá sa ísť na to logicky, ale intuíciou. Radšej vnímaj, ako sa po prečítaní tej správy cítiš – čo to s tebou urobí. Keď vieme, aké energie ten ktorý deň k nám prichádzajú z vesmíru, vieme ich využiť a urobiť pre ten deň to najlepšie. Deň po dni sa učíme vytvárať si krajší život a pracovať s energiami.

Nezáleží na tom, ako to momentálne okolo teba vyzerá, každý, čo číta tieto správy a pracuje s týmito energiami, prináša ich na Zem, a tým robí najväčšiu službu planéte, ľuďom, veľkému celku. Zmeny sa dejú rýchlo, vývoj napreduje každý deň a na nikoho nečaká. Buď sa učíme postupne a plynule sa prispôsobovať každý deň energiám, ktoré sa neustále menia, t.j. pláveme s prúdom, alebo tie zmeny zažívame skokom (skôr šokom), čo je oveľa bolestivejšie, lebo tomu celému neozumieme.

12.10.2020 Anjel MICHAEL

Anjel Michael je nositeľom energie slobody, odpustenia a ľudskej lásky. Pracuje s energetickým mečom EXCALIBUR – dedičstvom boha. Aj ty máš v sebe toto dedičstvo a môžeš ho používať, oslobodiť sa sa od vzorov, čo ti viac už neslúžia. Požiadaj pritom anjela Michaela o podporu a spoj sa s mystickým liečivým duchom. Využi kryštály SCHANDARA (svätý grál mágie) – SHAN’THIE’MAA (slúžime ti naveky – zavolanie osobnej anjelskej družiny) – RUNA (hojnosť).

9.10.2020 LADY AMETHYST

Dnes dobrý deň pre rozhodnutia. Mnohí ľudia sa zamýšľajú nad tým, či urobili dobré rozhodnutie, pretože rozhodnúť sa pre niečo vždy znamená aj rozhodnúť sa proti niečomu. Keď sa v hĺbke spojíš s dušou a s LADY AMETHYST, tieto myšlienky ťa už viac nebudú brzdiť. Vnímaj impulzy duše – a rozhodni sa. Využi kryštály DI’TRASO (správne rozhodnutie) – ANASTRAL (svätý grál liečenia) – ARIS (uzemnenie).

8.10.2020 JOPHIEL

Energie Jophiela ti pripomínajú, že aj ty si tvorcom. Vytváraj nový svet s inšpiráciou a intuíciou, v súlade s tvojou dušou. Všetko sa vyživuje nyónskym svetlom. Dôveruj svojim schopnostiam a tvorivému svetlu, ktoré máš v sebe. Jophiel a kryštály KRYON – EL’AMARA (Hviezdna brána) a RA’DA’SHA’NORI (Svetlo života, prejav dôvery a istoty, kryštál pre podporu 3. čakry) ťa podporia.

7.10.2020 SHADEES

Zmena času sa deje aj v tebe. Sú potrebné mnohé transformácie, aby mohlo vzniknúť niečo nové. SHADEES ťa podporí pri každej transformácii, zbaví ťa kolektívnych energií a dovedie ťa k sile. Využi energiu SHADEES a dovoľ, aby sa v tebe mohli udiať transformácie. Dôveruj tejto nádhernej energii a tomu, že sa všetko deje k tvojmu najvyššiemu dobru. Využi kryštály SHADEES (veľké transformácie) – MANCHAHAL (svätý grál spásy) – SOL’A’VANA (dych boží a dokonalý tón).

6.10.2020 MAHA COHAN

Nesie energie zdravého odstupu. Zdravý odstup od kolektívnych energií je veľmi dôležitý, lebo kolektívne myšlienkové pole pôsobí veľmi silne a môže vyvolať pocity nepohody. Vystúp z kolektívu a zameraj svoju pozornosť na dobré, krásne a pravdivé. Vnímaj vlastnú božskosť a stvoriteľovo svetlo v sebe, ktoré žiari.Využi kryštály MOHA’RA (čisté myšlienky) – ESCHA’TA (Kristovo vedomie, vedomie jednoty) – TARA’DOS (mier).

5.10.2020 Anjel CHAMUEL

Mäkká a láskavá energia anjela Chamuela ťa obalí a umožní ti pocítiť, ako blízko pri tebe sú bytosti svetla. Anjel Chamuel ťa podporí, aby si nachádzala slová lásky pre ľudí, ktorých stretávaš. Vdychuj hlboko do seba energiu lásky a vnímaj, ako sa ti otvára srdce, ako sa rozširuje a lieči. Využi kryštály ELEXIER (bezpodmienečá láska) – DEVAR (splnenie želaní srdca) – MONASH (zázemie, ochrana, istota, bezpečie).

2.10.2020 LAA’TIEM’HAA

Dnes bude prenos nyónskeho svetla. Prúdy nyónskeho svetla prichádzajú stále viac a umožnia ti hlbšie vnímať božskú realitu. Spoj sa so svetelným poľom Quin’Taas a privolaj si svojho osobného draka. Pozoruj ako sa vďaka nyónskemu svetlu všetko mení. Pomáha ti vytvárať tvoj nový svet. Využi kryštály JAWES (tvorivá sila) – DON’ADAS (milosrdenstvo božie) – DEVAR (splnenie želaní srdca).

1.10.2020 SAINT GERMAIN

S dnešnými energiami bude pre teba cestovanie do skutočnosti mimoriadne ľahké. Podporí sa ti aj schpnosť vnímať obrazy tretím okom. Uzemni sa pred a po ceste na všetkých úrovniach. Dokážeš zo skutočnosti prijímať mnohé poznatky a tie priniesť na planétu a ľuďom. Využi kryštály ATOROS (Ashtarova kozmická loď) – NUBI (prijímanie skutočnosti) – EL’GOTSHA (odstránenie toho, čo ti viac už neslúži).