Kryštál Avatara – Vycentrovanosť

Energia boha Slnka

SABINE SANGITAR: Kryštál AVATARA ťa privedie do tvojho stredu a vedie tvoju dušu k pokoju a stabilite. Použi AVATARA a ponor sa do seba, pretože v strede tvojho ja nie sú žiadne starosti, obavy ani strachy. Precíť lásku, pretože ona je to jediné, čo existuje. Zjednoť svoje čakry do žiariaceho slnka.

AVATARA je pre nás ľudí jeden z najdôležitejších kryštálov. Je ako výhybka, ktorá nás predhodí z jednej cesty na druhú, na inú koľaj, z duality nás nasmeruje na skutočnosť. Zo sveta vonku okolo nás do sveta v našom vnútri. Z povrchových vrstiev nášho vnímania do hlbín našej duše, nášho ja. Vedie nás k nášmu absolútnemu stredu, okolo ktorého sa vytvorili naše telá – k božej iskre, božiemu plameňu v nás, a tým nám umožňuje vnímať skutočnosť a byť v prítomnom okamihu, v ktorom nie je nič iné, len láska. Je to úplne prvý krok, ak chceme vnímať a vytvárať skutočnosť, rýchly, jednoduchý a veľmi účinný.

Používajte ho často. Najlepšie ráno, kým začnete svoj deň a môžete aj večer pred spaním. Počas dňa kedykoľvek, keď cítite, že vás niečo vykoľajilo a vypadli ste zo skutočnosti. Stačí na chvíľu zavrieť oči, vypnúť sluch, zopár krát vdýchnuť AVATARA a vnímať, ako sa uvoľňujete, ako sa vaša myseľ a emócie prelaďujú, ako vás energia kryštálu vedie hlboko, hlboko do srdca. Keď sa vo vašom vnútri rozšíri pokoj, mier, rozrušujúce emócie ustúpia a budete cítiť lásku v srdci, aj k tým, ktorí vás pred chvíľou rozčúlili, ste znova napojení na skutočnosť.

Kryštál používajte vždy, keď idete meditovať, vaše meditácie budú oveľa hlbšie. Používajte ho vždy, keď idete pracovať s energiami, aby z vás plynula skutočnosť, nie dualita. Tak ako energie boha Slnka sú podmienkou na to, aby sa vytvoril a prekvital život, tak aj kryštál AVATARA vytvára podmienky na to, aby sme mohli žiť a vytvárať skutočnosť.