ALFA a OMEGA čakra

Od: Myriel

Okrem hlavných 7 čakier máme množstvo ďalších. Z nich najdôležitejšie sú dve: ALFA čakra – kúsok hore nad siedmou čakrou a OMEGA čakra kúsok dole pod prvou čakrou. Obe sú však zakódované, treba ich odkódovať – požiadajte o to Ježiša alebo 36 radcov svetla. Dnes je všetko oveľa jednoduchšie, na mnohé stačí len čisté srdce a hlboký zámer, to je dôležité, nie správne postupy. Treba sa oddať intuícii, tá nás vždy správne povedie vo všetkom, čo budete robiť.

ALFA čakra nás spája a naším najvyšším Ja, ktoré je v univerze. Keď pracujem s rôznymi poľami vo vesmíre, otvorím alfa čakru a spojím sa s nimi srdcovým lúčom, ktorý cez túto čakru pustím do poľa. Alebo keď z nejakého poľa čerpám energiu pre planétu, rovnako otvorím alfa čakru, aby energie prichádzali do mňa a cez omega čakru ich púšťam planéte.

OMEGA čakra nás naopak spája s vedomím planéty, s mriežkou Zeme. Otvorením omega čakry sme v priamom spojení s magnetickým poľom Zeme, to znamená, že vibrujeme rovnako ako magnetické pole Zeme, čo nás harmonizuje a pomáha nášmu telu. Najdôležitejšie na omega čakre je ale to, že cez ňu sa spájame s vedomím planéty. Vždy, keď posielam Lady Shyenne nejaké kryštály, aktivujem si srdcový lúč, na jeho konček dám kryštály a pustím ich cez omega čakru do vedomia Zeme. Vnímam jej vedomie a to, ako srdcový lúč s kryštálmi v ňom cirkuluje. Nakoniec kryštály vypustím z lúča do vedomia. Tak to môžete robiť aj vy, kedykoľvek. Má to oveľa väčšiu silu.

Omega čakru tiež používam vtedy, keď veľa pracujem, idem sa rozletieť od energií vo mne, mám príznaky svetelného tela – otvorím čakru a vedome vypustím prebytok do planéty a poďakujem sa, že to prijala. Príde vždy úľava.