Kryštál AMA’RANUS – Veľký zásobovací kryštál

SABINE SANGITAR: Tento kryštál sa stará o to, aby boli prinášané energie do Quin’Taas, nového sveta. Keď cestuješ s aspektami do Quin’Taas, môžeš pomocou tohto kryštálu vyberať odtiaľ vzácne energie, ktoré si si tam sám kedysi uložil a využívať ich.

Ama’Ranus je kryštál, ktorý pracuje na osobnej aj na planetárnej úrovni. V oboch prípadoch má rovnakú funkciu: uložiť dobré energie do „špajzy“, aby sme ich vedeli použiť v inom čase.

Každá energia, ktorá prichádza na Zem, ak má prežiť, musí sa napojiť na nejakú „dokovaciu stanicu“, vytvoriť spojenie, inak sa stiahne a odíde preč. V časovej epoche Nyroos nám duchovný svet na tento účel vytvoril Quin’Taas. Tam boli a doposiaľ sú uchovávané všetky nosné energie – všetky tie, ktoré boli dôležité pre planétu a ľudí pre náš vývoj. Ama’Ranus je kryštál, ktorý na toto slúžil – aby sa tie najvyššie energie danej doby bezpečne na Zemi uložili a mohli tu žiť a rásť. Toto prebiehalo aj na osobnej úrovni. Ak sme kedysi rozvinuli nejakú vlastnosť či skúsenosť na vysokú úroveň, zažili nádherné osobné šťastie, všetko sa to uložilo  prostredníctvom Ama’Ranus do Quin’Taas do našej „osobnej špajzy“. Rovnako aj naše schopnosti – máme ich tam bezpečne uložené. Všetky energie, osobné aj planetárne,  boli v Quin’Taas vyživované, aby prežili.

Dnes je doba, kedy Ama’Ranus môžeme používať „opačným smerom“ – nie ukladať, ale vyberať zo špajzy. Ama’Ranus nám vie priniesť do nášho každodenného života tie najvyššie energie – vlastné aj planetárne. Napríklad aktivujte srdcový lúč, dajte na jeho konček Ama’Ranus, pošlite ho do Quin’Taas a požiadajte, aby vám priniesol vašu schopnosť samoliečenia. Alebo nech vám prináša silu vašich schopností, ak neviete presne, o čo ide. Ama’Ranus bude fungovať ako infúzia – keďže energie sú živé a hľadajú si svoju cestu, budú sa postupne uvoľňovať a prichádzať vám do života tak, ako je pre vás správne a dobré.

Navyše, vďaka kryštálu Ama’Ranus a nosným energiám uloženým v Quin’Taas môžete prinášať tieto energie do iných oblastí a epoch vášho vlastného života tak, aby ste už neboli zväzovaní minulými skúsenosťami, ktoré kedysi boli fajn, no dnes sú už na záťaž. Napríklad sľub večnej vernosti v láske, ktorý ste dali v Avalone. V tom čase bol užitočný, dnes už nie, no energeticky vás stále zväzuje. Vezmite pomocou Ama’Ranus z Quin’Taas nosnú energiu ľudskej lásky a pošlite ju, nech rozpustí všetky sľuby a záväzky, čo už nie sú pre vás užitočné. Alebo sľub chudoby – už ho nepotrebujete, rozpustite ho teda pomocou hojnosti.

Pomocou Ama’Ranus môžeme teda vytvárať cestičky, cez ktoré prúdi do duality energia skutočnosti. Jednoducho sa cez Ama’Ranus napojíme na energiu a otvoríme jej kanál, cez ktorý môže prichádzať. A je jedno, či je to naša vlastné energia, planetárna nosná energia alebo či potrebujeme rozpustiť už neužitočné záväzky. Skutočnosť  vytláča dualitu.

Pozri aj: Sangitar: Anshaa a Ama’Ranus