Kryštál ANA’ANARAA – Energia spásy pre dušu

SABINE SANGITAR: ANA’ANARAA je najvyššia energia spásy. Nielenže prináša vykúpenie pre dušu, ale tiež upokojuje a prináša nám mier. Táto energia všetko prežiari a každú živú bytosť obklopí bezpečím a nesmiernou láskou. ANA’ANARAA ti pomáha oslobodiť sa od všetých koletívnych energií, ktoré ti neslúžia. Pracuje v duši a umožní ti precítiť, čo môže znamenať život.

Energia Ana’Anaraa je zázrak, ktorý sme dostali. Je to energia novej doby, na Zem prúdi len krátko a prináša nám obrovskú úľavu. Pôsobí v našej duši, v jej povrchovej vrstve. Naša duša má 12 vrstiev, v každej z nich cirkuluje energie. Na povrch prvej vrstvy duše, tej, čo je najďalej od božského jadra, sa lepia energie z nášho okolia, tu duša absorbuje všetky kolektívne energie, aby ich mohla spracovať. Tiež tu cirkulujú energie spojené s našimi osobnými procesmi. Ak sa kolektívne aj naše osobné energie netransformujú na svetlo, začínajú presakovať do fyzického tela a prejavovať sa ako rôzne bolesti či až choroby. Navyše nám tieto energie zabraňujú v tom, aby sme cítili nádhernú energiu našej duše. Môžeme mať stavy, keď sa necítime dobre, sme podráždení, nespokojní a ani nevieme prečo – dôvodom môžu byť kolektívne energie, ktoré sa držia na povrchu našej duše.

Ana’Anaraa čistí povrchovú vrstvu duše a oslobodzuje všetkých týchto stavov. Transformuje všetko, čo sa na ňu nalepilo, od všetkých kolektívnych záťaží. Čistí a posilňuje tým našu dušu a prináša hlboké vykúpenie, hlboký pokoj a mier.