Anjel Chamuel: Nazri do hĺbok svojej duše – 12.02.2021

Od: Myriel

Link na channeling v nemčine, Meditácia s Heikom: 33:50 , Channelling Anjel Chamuel: 44:10

„Ja som kruh, som znovuzjednotenie srdca. Som anjel srdcového centra. Uzatváram kruh, ktorý ľudia kedysi prelomili, aby spadli do duality. Privádzam ťa späť, prevádzam ťa bránou k jednote, uzatváram kruh a zapaľujem tento kruh mojou energiou, aby bol naplnený svetlom a žiarou. Tento kruh ťa obklopí vrúcnosťou a láskou.“ To sú slová Anjela Chamuela, k esencii s jeho energiou.

A taký je aj jeho channeling. Naplní nás svetlom a žiarou a obklopí vrúcnosťou a láskou. Je veľkou podporou pre ťažké dni, kedy strácame silu a začíname pochybovať. Obalí nás do anjelských krídel, daruje nám ľahkosť a nasmeruje našu myseľ na to dobré a krásne. Výborný doping na každý deň, veľmi potrebný v dnešnej dobe.

Odporúčam aj meditáciu s Heikom predtým, výborne preladí celý náš systém a nachystá nás na maximálny príjem energie. Nie je potrebné vedieť nemecky, stačí sa uvoľniť a ponoriť sa do energií.

Ja som anjel Chamuel. S láskou, so svetlom skutočnosti ťa zdravím, moje najdrahšie ľudské dieťa, s tónmi Omar Ta Satt.

Každé slovo, ktoré ti prinášam, má v sebe energiu lásky, energiu lásky. Pozývam ťa, aby si sa otvoril tejto láske. Nie je to láska, ktorá niečo požaduje. Je bez podmienok, tak, ako ťa my milujeme.

V týchto časoch na vašej planéte, v týchto časoch zmeny, ktorá sa deje, každým dňom viac a viac pritekajú energie a prispievajú k tomu, aby sa táto zmena mohla úplne naplniť. Je tretí čas, čas, aký doposiaľ nikdy nebol a ty si bol vybraný byť pri tomto procese. Nie je to náhoda, že práve ty, v tomto čase, v tejto inkarnácii, tu a teraz, si pri tom. Uvedom si, hlboko v sebe si uvedom, že to nie je náhoda.

My vieme, že táto prechodná fáza, fáza transformácie nie je pre mnohých ľudí jednoduchá. Je chaotická, sprevádzajú ju mnohé strachy a trápenia. Je to kolektív, moc duality, ktorá ľudí polapila. Áno, polapila ich, pretože dualita nechce, aby si sa ďalej rozvíjal. Moc duality nechce dovoliť, aby si otvoril svoje hranice, aby si sa pozrel hlboko do svojho vnútra a uznal, že si oveľa viac, ako len človek. Že všetko, čo potrebuješ, je v tebe, že ty si nádherná, nádherná bytosť.

Ale aj ty, najdrahšie ľudské dieťa, v tejto dualite prispievaš k tomu, že sa táto sila, táto energia, rozširuje. A ja ti poviem aj prečo. Každá myšlienka, ktorú máš, ktorá ťa robí malým, prispieva k tomu, že kolektív túto myšlienku prijme. A čo si myslíš, že sa stane, keď veľa ľudí bude mať takéto myšlienky?

Viem, že tento čas, v ktorom sa nachádzaš, nie je jednoduchý. Niekedy o sebe pochybuješ, ale ja, anjel Chamuel, o tebe nikdy nepochybujem. Niekedy sa zdá, že si stratil dôveru. Anjel Chamuel ti dôveruje bezpodmienečne. Niekedy sa spytuješ, či si dosť dobrý na to, aby si zdolal výzvy. Ja hovorím, ja ti hovorím: Ty si to najlepšie, čo Sol’A’Vana nesie.

Niekedy máš ťažké srdce. Niekedy ti príde ťažké ľúbiť sám seba. Ale ja ti hovorím: Ja ťa ľúbim, bezpodmienečne, presne takého, aký si ťa ľúbim, ľúbime ťa, pretože si jedným z nás, sme súrodenci zo svetla. My nemáme telo, žijeme v inej dimenzii, pochádzame zo skutočnosti. Ale aj ty pochádzaš z tejto skutočnosti, aj ty si tam bol stvorený, aj ty si bol kedysi svetlo, žijúce. Si jeden z nás. Aj keď v mnohých časových cykloch nastalo veľké zabudnutie, my sme na teba niky nezabudli, ani na jedného z vás sme nikdy nezabudli!

Práve vtedy, keď pochybuješ, či sme tu pre teba, nesieme ťa bez zaváhania do vrúcnosti našich krídel, prechádzame jemne ponad tvoju dušu, voláme na teba, voláme na teba. Pozri sa na nás! Precíť túto lásku! Nie si nikdy, nie si nikdy sám. Sme tu vždy, v každom okamihu pre teba.

V týchto búrlivých časoch mnohých transformácií, veľkých zmien, všetko, čo sa teraz na vašej planéte deje, všetko to, ťa povedie – ak máš otvorené svoje vedomie – do nového času, do prvotnosti, do diania, do života na planéte v radosti, hojnosti, bezpečí, mieri, ľudskej láske, pozornosti, zdraví.

Aj keď je teraz pre teba tento čas ťažký, je dôležité, aby si dôveroval zmenám, ktoré sa udejú a ktoré už začali. Aj keď ľudia majú v tomto čase veľa ťažkosti, je niečo, čo môžeš urobiť sám pre seba. Len vtedy, keď urobíš niečo pre seba, urobíš niečo aj pre druhých ľudí, áno, a urobíš dokonca niečo aj pre planétu.

To, čo môžeš urobiť, je, zahľadieť sa do hĺbok tvojej duše, hľadieť na veľkoleposť, ktorá sa ti otvorí, keď si na to pripravený. Tvoja duša klope, klope, ozýva sa, aby si si ju všimol. Využi túto príležitosť a zastav sa, zastav sa a pozri sa dovnútra. Vcíť sa dovnútra. Precíť, aká hĺbka je v tebe. Zistíš, že to znamená slobodu. Keď v tebe narastie láska, keď podstata tvojej tvorivej sily narastie, keď si pripravený otvoriť svoje hranice, bude to ako keď v tebe vyjde slnko, a príde blaženosť.

Pretože nie sú to veci navonok, ktoré ťa urobia šťastným a nastolia spokojnosť. Vždy je niečo, čo je pre človeka primálo alebo priveľa, čo si želá, v čo dúfa, čo očakáva. Požiadavky, čo má človek na iných ľudí, sám na seba, na kolektív. Koľko prijímaš od kolektívu, koľko bremien nosíš na svojich ramená, ktoré ti nepatria? Ako často si pripravený nielen ľuďom, ale aj sebe odpustiť? 

Možno si myslíš, že všetko, zmeny, transformácie, dôvera, nevyhnutnosť dôverovať, že to všetko je komplikované. Ale ja ti hovorím: Všetko, čo prichádza od boha, božskosť, je jednoduché. Spravidla je to človek, kto je svojim rozumom komplikovaný, pretože rozum mu dáva presvedčenie, že sa cíti na roztrhanie a často už viac nevie, čomu má veriť a sám sebe už nedôveruje.

Ale teraz v tomto okamihu máš možnosť znova sa tak veľmi uvoľniť, že všetko z teba odpadne. Máš možnosť, nasledovať moje vibrácie a cítiť, čo to znamená byť milovaný tak bezpodmienečne. Preto sa párkrát nadýchni. Nádychy ťa zavedú do hĺbky tvojho vnútra, tak, ako je pre teba správne a dobré. S hlbokým zámerom zjednotíš svoje čakry, budeš rásť ako slnko, s každým tvojím nádychom.

Otvor tvoje vnútorné oko, urob ešte jeden hlboký nádych a ocitneš sa na zelenej lúke, obklopenej lesmi. Vydaj sa na cestu, krok za krokom, nechaj sa sprevádzaj energiou. S každým tvojím krokom môžeš cítiť, ako z teba odpadáva niečo, čo v tebe vyvoláva strach a starosti. S každým krokom si ľahší, máš v sebe viac života a cítiš energiu, cítiš jemnosť. Je to ako dotyk. Ocitneš sa na jednom mieste, na ktorom si sadneš.

Je to len jeden okamih, ten okamih je teraz, okamih plný kúzla, plný krásy, bezpečia, keď sa s jedným hlbokým nádychom uvoľníš a cítiš, cítiš svoju dušu, cítiš sám seba. Ako často si v tvojom živote dávaš čas, aby si sám seba takto cítil? Aby si tu bol sám pre seba? O seba sa postaral? Mal sám seba rád? Objavil v sebe zdroj lásky, vypátral zdroj radosti? Poklady, čo sú v tebe uložené? Sú v tebe. Prichádza hlboký mier.

Anjel Chamuel ti prináša jeden dar. Uložím v tebe ružovo-červenú energetickú guľu, energiu radosti, bezpečia, bezpodmienečnej lásky a mieru. Toto sa udeje za tónov skutočnosti. Prijmi tento dar. Dovoľ, nech sa to udeje.

(hudba)

Každý z vás, kto je otvorený, dostal tento dar. Nie je to len jednoducho nejaká energia, ktorá ti bola prinesená. Je to ako kotva, pretože táto energia ťa bude v tvojom čase 21 dní sprevádzať. Kedykoľvek budeš mať strach, starosti, pochybnosti alebo ťa bude niečo ťažiť, čo ťa tlačí, polož svoju ľavú ruku na tvoj solar plexus, priveď ju tam a budeš túto energiu, ktorá na teba bola prenesená, okamžite cítiť a s jedným nádychom zažiješ, že všetko sa môže zmeniť. V tomto jednom okamihu. Toto sú dary zo skutočnosti, pretože vás tak nesmierne milujeme.

Nech sa tento čas, táto prechodná fáza, nech sa tento čas stane tvojím časom. Dovoľ, nech sa zmeny dejú. Nedrž sa pevne ničoho, čo ti nerobí dobre. Opatruj sám seba, tým, že sa budeš mať rád, uznáš krásu, odvahu, ktorú máš, byť účastný týchto zmien. Pretože všetko to je v tebe, všetko to je v tvojej duši. Pretože vo všetkých predchádzajúcich časových cykloch, si sa pripravoval presne na toto. Nedovoľ, aby ťa moc duality držala vo svojom zovretí, ale uznaj, že pravda si hľadá svoju cestu. A cíť, že my sme pri tebe. Vždy. Naveky. Naveky. Naveky.

V tomto stave, v akom sa nachádzaš, v tejto blaženosti, môžeš ešte pobudnúť. Potom sa zopárkrát nadýchni, kým znova otvoríš svoje oči. Daj si pozor, daj si pozor na všetko, čo ťa obklopuje. Teš sa zo života. Oslavuj v každom okamihu tvojho života sám seba a ľudí, pretože vy všetci ste jednou veľkou ľudskou rodinou. Všetci ste pôvodom z božskosti. 

A tak ti hovorím ja, Chamuel, každému jednému z vás Ani o’heved o’drach. Si nesmierne milovaný.

An’Anasha.