Anjel lásky: Uvoľni sa do krídel anjelov

Od: Myriel

Ďalší zo skupiny „pracovných channelingov“. Nehľadajte v ňom veľa informácií, je určený pre dušu. Anjel lásky sa jej hlboko dotýka a vďaka tomu môžeme vnímať, čo to znamená, keď sme svetlo, aké to je byť súčasťou skutočnosti. Keď na vás problémy bežného dňa začnú príliš doliehať, Anjel lásky vás znova vráti do stavu, keď budete v spojení sám so sebou, s tým, čo je vo vás hlboko ukryté, pomôže vám oddeliť sa  od duality a napojiť sa na skutočnosť. Je oveľa lepšie, keď channeling budete počúvať – aj keď nerozumiete nemecky, vtedy sa odstaví rozum a energie môžu prúdiť priamo do duše a priniesť vám najlepší úžitok. Channeling k nám prišiel v septembri 2015. Nahrávka (v nemčine) tu.

Ja som Anjel lásky. Mojou podstatou je svetlo Elexier. Pozdravujem ťa s tónmi Omar Ta Satt, vo svetle duší Shimaa. Pozývam ťa, aby si sa otvoril tónom skutočnosti. Pozývam ťa, aby si sa hlboko ponoril do tvojho božského svetla, precítil tvoju dušu a nasledoval tóny skutočnosti.

Každý jeden, každý jeden človek má v sebe božské svetlo, bez ohľadu na to, aké náboženstvo, farbu pleti, vek alebo cestu si vybral. Hovorím k ľuďom, ktorí sa tu zhromaždili. Hovorím k tvojej duši. Zároveň sa tu zhromaždilo Hviezdne semä, aby v najvyšších tónoch spievalo pre teba energické piesne, ktoré sa tak hlboko dotýkajú tvojej duše, aby si cítil kontakt, aký vzniká, keď sa toľko vysoko rozvinutých svetiel v prítomnom okamihu zhromaždí a mimo priestoru a času je tu pre teba. Vnímaj teplo, lásku, blízkosť, blaženosť, čo sa šíri, keď sa k tebe priblíži anjel a prihovára sa ti.

Na vašej nádhernej planéte prebieha mnoho zmien. Mnoho zmien prebieha v tebe a v prúde týchto zmien vnímaš, keď som pri tebe, bezpečie, svetlo tvojho ja, cítiš sa pozdvihnutý. Cítiš svoje miesto, cítiš sa ako doma a čoraz viac a čoraz hlbšie sa otvárajú vrstvy tvojej duše. Tam, kde často vnímaš túžbu, túžbu, ktorá ťa podporuje v ďalšom rozvoji tvojho vedomia, ktorú si možno niekedy zamieňaš za smútok, ale je to túžba, snaha v sebe nájsť, čím vlastne si.

Dualita sa snaží získať ťa na svoju stranu. Kolektívne energie sa snažia na teba dosiahnuť. Ale v tomto čase ticha, v tomto čase bezpečia, budeš cítiť, že jedinou pravdou je to, že máš v sebe lásku, že pre teba existuje toho viac, než čo môžeš vidieť očami, že si vážiš to, čo vysoko rozvinuté svetlá pre teba robia, pretože keď si to vážiš, vážiš si aj svetlo v sebe, pretože my nie sme oddelení, my sme jedno hlboké a veľké spoločenstvo.

Teraz sa uvoľni do krídel anjelov, ktoré narastajú, zbierajú tvoje aspekty. Keď sa zhlboka nadýchneš, zavoláš svojich vnútorných pomocníkov a povieš svoje pôvodné meno, budeš cítiť, ako sa spájajú tvoje aspekty. Zlatý anjel v tebe uloží niektoré aspekty do krídel anjelov a oni ich na okamih mimo času odnesú, odnesú, odnesú cez energickú bránu, vyzdobenú tými najkrajšími farbami a vôňami.

Hlboké bezpečie, ktoré cítiš, ti ukazuje, že si na ceste. Za bránou je to naplnené energiou, ktorá je taká hrejivá, taká nádherná, že sa šíri blaženosť a ty môžeš hlboko cítiť pôvodnosť tvojho bytia. Je to priestor plný čara a úcty, plný požehnania a milosti. V tomto priestore počuješ zvuky Hviezdneho semä, počuješ anjelov, ako pre teba spievajú, ako z teba snímajú všetky strachy, všetky trápenia. Cítiš, že sem patríš. Tieto tóny skutočnosti ti teraz prinesieme. Vnímaj teplo vo svojich rukách, vnímaj teplo vo svojom srdci a vychutnávaj si prítomné okamihy, keď sa prenos začne. Pôsobí očistne, prejasňuje a lieči ťa.

(Daj si čas, aby si cítil prenos energie.)

Vychutnávaj si chvíle ticha, pretože v tichu môžeš pocítiť pravdu.

A veľmi jemne ťa krídla anjelov prinesú späť.

Uvedom si, že zmeny už začali, ale to, čo ťa čaká, bude pre teba nádherné. Ale zmeny napredujú, každý deň, každú hodinu, s každým tvojím nádychom. Energie svetla sa veľmi rozšírili a zosilneli a toto svetlo ťa ponesie, podporí ťa a dá ti pocítiť: Všetko je božie dielo. Lady Shyenna je pripravená. Vítaj každú zmenu.

V dualite, v kolektíve, je to hlasné, ale tu a teraz je ticho a v tichu tvoja duša zbiera všetky skúsenosti a energie. Ticho je pre dušu dôležitý proces. Spoj sa hlboko so všetkými vrstvami duše, ktoré máš v sebe a spoj sa so Svätým grálom lásky a dovoľ, aby sa dialo, čo sa deje.

Svetlo naveky, láska naveky, tvoje božské svetlo naveky. Každý človek, ktorý je otvorený, bude môcť pri liečivom stretnutí zažiť zázraky. Hviezdne semä so svojimi spevmi, ja, anjel lásky, sme ťa na to pripravili a s kvapkami požehnania milosti Don’Adas ti prinášam zlaté An’Anasha.

An’Anasha