Kryštál EL’GOTSHA – Nechaj odísť

SABINE SANGITAR: Použi tento kryštál na všetko, čo ťa zväzuje. Vizualizuj si EL’GOTSHA pri problémoch, strachoch, pochybnostiach či odporoch, ktoré zažívaš v tvojej ilúzii a potom ich s láskou a vďačnosťou pusti. Preciťuj, ako blokády, ktorých sa chceš zbaviť, odchádzajú. Tým sa uvoľní sila a energia, ktorú môžeš okamžite použiť.

Keď vás trápi smäd, dajte si pohár vody, smäd odíde. Keď vás trápia kŕče, skúste magnézium, kŕče odídu. Keď vás trápia starosti, dajte si EL’GOTSHA, odídu. Keď vás trápi strach, hnev, pochybnosti či odpor k niečomu, dajte si EL’GOTSHA, všetko sa rozpustí a odíde. Keď sa cítite lapení v pasci, dajte si EL’GOTSHA, pasca sa uvoľní.

Kryštál EL’GOTSHA používame na všetko, čo nás drží v zovretí, v zajatí, zväzuje nás, zaťažuje, sťahuje do hlbín, obmedzuje v našej slobode. Keď sme pripravení a ochotní nechať odísť to, čo nás spútava, EL’GOTSHA sa o to postará. Rozpustí každý blok, s ktorým sme ochotní sa v láske rozlúčiť, nechá odísť všetky štruktúry, ktoré nám neslúžia, všetko, čo nás ťaží, čo sme prijali zo svojo okolia, od svojich predkov, v tejto i minulých inkarnáciách. Mnoho z toho, čo nesieme na svojich ramenách a vo svojej duši, nie je naše, mnoho bremien sme sa rozhodli niesť za iných z lásky k nim. Nastala doba, kedy sa toho všetkého môžeme zbaviť, vďaka kryštálu EL’GOTSHA.

EL’GOTSHA nám prináša ešte jeden dar: pomáha nám ohraničiť sa, postaviť hranicu medzi seba a ľudí okolo nás. Vytvorí polopriepustnú blanu, cez ktorú k vám nepreniknú energie duality, vaše – ak sú to energie skutočnosti – sa však od vás k nemu dostanú. Predstavte si človeka, čo na vás príliš tlačí. Aktivujte svoj lúč srdca, na jeho konček dajte kryštál EL’GOTSHA a rozvibrujte ho. Človek sa buď otočí alebo urobí krok späť či rovno zdupká (fyzicky alebo energeticky), alebo vy sami sa otočíte a odídete. Je to veľmi účinné, aj vtedy, keď si len predstavíte, ako kryštál k tomuto človeku vysielate. Ak človek neprekračuje vaše hranice, zostane stáť na mieste. Ak nosíte jeho starosti a snažíte sa ich za neho vyriešiť, odstúpi. Ak sa sami otočíte, jeho vedomie je na úrovni nekompatibilnej s úrovňou vášho vedomia, nemáte si čo povedať.

Pozri aj: meditácia s Kryonom a kryštálom El’Gotsha, hudba s energiou El’Gotsha