Metatron: Tri typy božieho dychu – SOL’A’VANA, TORA’AN’TARIA, AMA’ANOI

Od: Myriel

Dych boží je život. Vychádza z božieho zdroja a prúdi celým univerzom. Jeho cirkulácia môže byť rôzna, prejavuje sa potom inou vibráciou, inými tónmi. Základnou cirkuláciou božieho dychu, ktorý prúdi na našu planétu, je Sol’A’Vana. Rýchlejšia vibrácia, ktorá prináša zmeny a nové energetické vzory, je Tora’An’Taria. Ešte rýchlejšia vibrácia je Ama’Anoi, tá nás privádza do vyššieho vedomia. Všetky tieto tri typu božieho dychu, ich vibráciu, priniesol Melek Metatron v úvodnom channelingu na Sol’A’Vana Feste v decembri 2018.

Ja som Melek Metatron a zo sféry El’Shaddai srdečne vítam teba a váš kolektív s tónmi OMAR TA SATT. Budú ti prinesené energetické vzory a záleží len na tebe, ako hlboko sa ponoríš a odovzdáš, ako sa necháš niesť touto energiou, čo je založená na láske k tebe.

Prečo sa my tu zhromažďujeme, prečo sa vy tu zhromažďujete? Je to láska, čo nás spája, je to svetlo večnosti, to večné, spomienka na to, čo si kedysi bol a na to, čo ešte stále aj si. Slová ťa prenášajú do hĺbok, keď Melek Metatron hovorí: Si viac, si viac ako len človek, si tak viac ako len človek.

Dych boží cirkuluje, dych boží dáva život. Celé univerzum sa skladá zo života a je nesené dychom božím a aj ty si nesený tvojím dychom, aj tvoj dych znamená život. Kým stále dýchaš, kým cítiš dych, zostávaš pri živote na tejto planéte. Ale aj keď dych odíde a ty posledný krát vydýchneš, tak to večné nikdy neskončí. Neexistuje koniec, tak ako neexistuje žiadny začiatok. Existuje len to večné, láska.

Boží zdroj je čistá láska a z tejto lásky vzniklo všetko. Tento zdroj dýcha. Často sa s dychom božím podvedome spájaš. A často ti toto spojenie dáva pocit, že tu nie si sám, nie si sám. Si súčasťou toho, čo sa deje, čo je a čo ťa obklopuje, a to je energia, energia a svetlo. A tak ako aj ty sám v mnohých situáciách tvojho života cítiš vedome svoj dych, niekedy ho necítiš, niekedy dýchaš rýchlejšie, niekedy pomalšie, niekedy je tvoj dych harmonickejší, SOL’A’VANA, dych boží, zjednocuje v tebe všetky cirkulácie božieho myšlienkového poľa. V SOL’A’VANA nájdeš všetky frekvencie božieho dychu.

TORA’AN’TARIA je súčasťou tohto dychu, to je dych božej merkaby. Keď sa s ním spojíš, vždy bude mať za následok, že sa otvoríš spirituálne pre čosi nové, pre energetické vzory, čo ti budú prinesené. Tento dych cirkuluje o čosi rýchlejšie. Melek Metatron ti ukáže rôzne typy božieho dychu, aby si to mohol sám v sebe precítiť a spojiť sa s ním.

Len sa ponáraj, hlboko sa ponáraj, naveky, naveky, naveky, a to s každým tvojím nádychom, čo robíš. Večné svetlo je v tebe. Svetlo, čo má každý jeden človek v sebe, svetlo plné energie, plné života, plné múdrosti.

Tvoj dych ťa nesie a spája ťa s týmto svetlom. Tvoj dych je to, čo umožní, aby sa toto svetlo v tebe šírilo, a to s každým jedným nádychom, čo robíš. S hlbokým zámerom a jedným jediným nádychom sa zjednotia tvoje čakry. Toto zjednotenie všetko spolu spojí. Toto je SOL’A’VANA, dych boží, čo je v tebe, tvoja spolupatričnosť. Možno to rozoznáš, možno to dokážeš aj cítiť, že dych boží ťa stále nesie a SOL’A’VANA sa s tebou spája.

Otvor teraz svoje tretie oko. Energia, čo je v tebe, ti umožní, že môžeš vidieť a súčasne aj cítiť, čo sa v tebe deje, čo ti prinášame, to zjednotenie, lásku. Budeš to vidieť ako zlaté svetlo. Tvoje aspekty túžia po tomto zjednotení. Tvoja duša túži po tomto zjednotení. Pretože takto si bol stvorený. Aj keď máš fyzické telo, bol si stvorený ako svetlo. Si toho súčasťou, v prítomnom okamihu.

Tu a teraz ťa pozývam, aby si si tretím okom a jedným hlbokým nádychom predstavil zelenú lúku. Tvoje zmysly sú ostré. Dokonca cítiš vôňu trávy. Cítiš, ako ťa slnko hreje na pokožke a vieš, že toto je kúsok skutočnosti, čo prišiel k tebe. My ťa teraz vedieme do poľa, čo tak nádherne žiari, mimoriadne krásne, a možno dokážeš vidieť a cítiť, čo sa tu pre teba pripravilo. Len sa pohodlne usaď a každým svojím nádychom cítiš SOL’A’VANA, dych boží. Stále viac a viac, hlbšie a ešte hlbšie. A to ťa robí šťastným. Si celkom spojený so sebou, zjednotený so svojou božskosťou. Len si to vychutnávaj, vychutnávaj si každý nádych, čo robíš.

SOL’A’VANA, dych boží, je energia, čo harmonizuje a zjednocuje všetko, všetko, čo je v tebe. Dych boží potrebuje len jeden nádych, aby sa to udialo. Cítiš lásku božiu.

Teraz zmením energie. Dobre sa zhlboka nadýchni. Dych boží teraz cirkuluje v tónoch TORA’AN’TARIA. Aj tu sa uvoľni, ešte hlbšie, možno pocítiš ten rozdiel, tú istotu, že si celkom hlboko zjednotený mimo času priestoru, práve tu a teraz s TORA’AN’TARIA, len si vychutnávaj tieto okamihy, keď si nesený. TORA’AN’TARIA sa otvára, otvára teba pre mnohé energetické vzory. Cíť sa slobodný.

Vy ste sa tu spolu stretli, tu v tejto miestnosti, aby ste zvýšili svoje vedomie, nechali ho narásť a zjednotili energie. No a tak sa Rada najvyšších rozhodla, že vojdete do inej cirkulácie tónov, do božieho dychu, kde sa môžete okúpať. Tento tón znie AMA’ANOI. On otvára tvoje vedomie a zavedie ťa do vyššieho vedomia. Keď si na to pripravený, povedz v duchu svoje pôvodné meno. My teraz zmeníme energie. S jedným hlbokým nádychom sa kúpeš v energii AMA’ANOI, v božom dychu. Len si to vychutnaj.

Ideme ešte ďalej. Ponor sa ešte hlbšie. Pretože my vás tak nesmierne milujeme, tak teraz za tónov skutočnosti vylejeme kvapky požehnania AMA’ANOI, vysypeme ich na vás. Na to treba veľmi veľa príprav, aby mohli byť vylievané kvapky požehnania. Vojdú priamo do tvojej duše. Ale ty sa rozhoduješ, či si na to pripravený, na AMA’ANOI.

Melek Metatron sa lúči so slovami ANI O’HEVED O’DRACH. Vychutnaj si tieto kvapky požehnania.