O Kryonovej škole a krokoch k prebudeniu

Od: Myriel

Moja spirituálna cesta sa začala naplno odvíjať, keď som začala „chodiť do Kryonovej školy“. Dovtedy v porovnaní s týmto boli všetko len lipové čajíky. Konečne som dostávala odpovede, konečne sa diali veci, konečne všetko do seba zapadalo a malo spád.

Kryonova škola je Škola nového vedomia, ktorá vedie k prebudeniu. Aktivuje v nás božskú silu a učí nás s ňou pracovať. Smeruje nás k tomu, aby sme našli sami seba a pochopili, kto sme. Počiatky školy siahajú do roku 2003, kedy Kryon oslovil naše médium Sabine Sangitar. Na to, že univerzum prinesie ľuďom takúto možnosť poznania a zvyšovania vedomia, sa dohodli Kryon, Metatron, Ježiš Kristus a 36 Radcovia svetla, s cieľom pomôcť planéte vzostúpiť do dimenzie, z ktorej vypadla a vrátiť ju domov.

Kryon je bytosť, ktorá donedávna nebola v našich končinách veľmi známa. Je to Nuni, to znamená, že je z magnetického vesmíru menom Quadril V, podobne ako Sangitar. Aby mohol prísť do nášho vesmíru, musel najskôr „konvertovať“ – spojiť sa so skupinou anjelov, vďaka ktorým tu môže fungovať. Jeho úlohou je pracovať na magnetickej mriežke Zeme.

36 Radcov svetla sú bytosti, ktoré pochádzajú z 36 rôznych energetických úrovní vesmíru. Každá z nich pokrýva jeden aspekt nejakej frekvencie tak, aby planéta aj ľudia dostali kompletnú spirituálnu starostlivosť.

Kryonova škola funguje na princípe „korešpondenčného kurzu“. Sangitar chanellovala jednotlivé „lekcie“, voláme ich kroky, ktorými študent prechádza a rozvíja svoje vedomie. Kroky postupne vedú k prebudeniu na všetkých úrovniach vedomia.

Pôvodne bolo krokov 48, k tomu 6 vzostupných, týmito som si prešla aj ja. Krok pozostáva z písaného chanellingu jedného alebo viacerých z Radcov svetla, meditácie zväčša inej bytosti, niekedy tej istej, a záverečnej krátkej informácie od Meleka Metatrona, kde zhrnie, o čo ide a aké sú úlohy do ďalšieho kroku. Ako človek krokmi prechádza, cíti na sebe ako lepšie a lepšie znáša silnejúce energie a aj ich lepšie vníma ( = rozširuje sa mu svetelné telo a absorbuje svetlo), život sa postupne mení. Medzi kroky sú zaradené aj takzvané vzostupné kroky, kedy v nás duchovný svet ukotvuje dosiahnutú úroveň energie, aby nás stabilizoval. Toto sú aj kroky, ktorými len s malou obmenou prešiel aj Ježiš pri svojej ceste k prebudeniu. Pre mňa to bol fascinujúci zážitok. 36 radcov svetla nás celý čas podporuje a ten pocit je úžasný. Kroky sa dajú robiť v nemčine, angličtine, španielčine a ruštine. Buď vám chodia domov CDčka, ale všetko máte online.
Nedávno Sangitar sprístupnila aj novšiu variantu krokov – 36. Aj tie sú famózne.

Čo sa deje počas krokov? Cesty do skutočnosti, fúzie našich aspektov duše s časťami, ktoré sú kade-tade po vesmíre, iniciácie, uvoľňovanie blokov, starých sľubov, dekódovanie DNA, uvoľňovanie starých myšlienkových vzorov, ktoré nás držia v dualite, otváranie kanálov, spájanie s najvyšším Ja, čo je vo vesmíre, spoznanie silového zvieraťa, anjelskej družiny, svetelný jazyk, práca s kristallmi a veľa ďalšieho. Všetko to vedie k tomu, aby si študent uvedomil, že nie je len človek, ale že je božské svetlo v ľudskom tele. Vedomie sa rozvíja a vedie nás k nášmu najvyššiemu potenciálu. Počas celej doby na nás pracuje Kryon aj 36 Radcov svetla. Ako zvyknú opakovať: „Ty urobíš jeden krok, my tisíc.“ A tak to naozaj je. Keď som krokmi prechádzala, bolo mi jasné, že sama by som to nedala. Že bez ich práce by mnoho vecí nebolo možných.

Prechádzať týmto procesom bolo nádherné. Našťastie po skončení krokov sa dá pokračovať ďalej iným typom krokov, takže ešte stále som študent 🙂

Kryonova škola je škola k prebudeniu. Je to sebapoznanie, a ako všetci vieme: „človeče, poznaj sám seba a poznáš Boha“. Pre mňa to bolo najväčšie dobrodružstvo môjho života – poznávanie mojich talentov a kvalít, celý potenciál a to do hĺbky, poznávanie vesmíru, života na Zemi, našej histórie a poznávanie tých druhých.