Sabine Sangitar: Epilóg po Kryonfestivale 2010

Od: Myriel

Sabine Sangitar je médium, ktoré nám po mnoho inkarnácií odovzdáva posolstvá od duchovného sveta. Je to médium pre tých, ktorí ako prví prišli na túto planétu, keď padla do duality, aby jej pomohli vrátiť sa domov – sú to ľudia, ktorí patria do zlato-modrej frekvencie. No Sanigtar je aj Sabine – je to aj človek, ktorý má rovnako ak my ľudské zážitky a skúsenosti. Vždy keď uvoľní niečo zo svojho osobného ľudského života, je to plné lásky, pokory, vďačnosti – a nám je tým bližšie, pretože si uvedomíme, že aj ona je človek. Po jarnom Kryonfestivale svojimi ľudskými slovami popísala, ako prežíva čas tesne pred festivalom.

Omar Ta Satt, moja milovaná rodina zlato-modrého svetla,

Od Kryonfestivalu uplynulo niekoľko dní a energia sily a lásky vo mne ešte stále vibruje. Radosť z toho, že sa vám páčil je pre mňa tá najdôležitejšia a najemočnejšia vec. Heiko El’Shara a ja sme prečítali každý jeden mail a naše srdcia sú plné An’Anasha! Mnoho mailov bolo takých dojemných a plných lásky, že sme si ich čítali niekoľkokrát! Často sa ma pýtajú, prečo som pred festivalom taká vzrušená, keď som médium Nového veku? Mnoho faktorov prispieva k môjmu vzrušeniu a chcela by som sa o ne s vami podeliť.

Na jednej strane je pre mňa dôležité byť v hlbokej vnútornej pozornosti počas celého festivalu, no najmä na javisku. To odo mňa ako od média žiada duchovný svet. Tiež som vždy trochu nervózna, či naozaj budem schopná počuť a odovzdávať channelingy. Obzvlášť keď ku mne hovorí prvýkrát nová bytosť. Najväčšiu nervozitu však vyvoláva neistota, či sa vám všetkým bude festival páčiť a či splním vaše očakávania! Vždy po tom túžim jednoducho preto, lebo si to zaslúžite. Preto v sobotu a v nedeľu vstanem po takmer bezsennej noci o 4:30 a urobím si veľký pohár kávy s mliekom. Potom si sadnem a čakám na východ slnka. Väčšinu času sa zhováram s duchovným svetom. Najneskôr o ôsmej ma Heiko odvezie autom a potom sa už ponáram do vnútornej pozornosti. O 9:15 prichádzame do KuKo (miesto, kde sa konajú festivaly) a usadíme sa v našej dennej miestnosti. Potom prichádza Bernhard a hovorí, aká nádherná je atmosféra a akí ste nádherní. Že každý je dobre naladený a veľmi sa teší.

Trochu sa ešte poradíme a naposledy sa objímeme. Potom už zostáva len pár minút, kým prídeme za javisko a čakáme. Vidím vás na obrazovke, pozerám sa do vašich milých tvárí a začínam sa upokojovať. Bernhard zahrá pieseň a ja sa zopárkrát zhlboka nadýchnem a vyjdem na javisko. Vždy mám zimomriavky z toho, ako vrúcne a s láskou ma vítate. Akonáhle ku mne prehovorí prvá bytosť, všetka nervozita je preč. Už si zvonka všímam len veľmi málo.

Je mi veľmi nepríjemné, keď niekto príde dopredu a ja ho musím odmietnuť, ale po channellingu nie som v stave prijímať žiadne slová. Dúfam, že tomu rozumiete.

Bol to veľmi silný festival a mnohé sa udialo. Heiko El’Shara a ja vám chceme poďakovať. Slová nedokážu popísať, čo to pre nás znamená.

An’Anasha

Vaša Sabine Sanigtar