Sabine Sangitar o sebe

Sabine Sangitar hovorí o sebe a o začiatku Kryonovej školy (zdroj: Shimaa.de):

Už ako dieťa som bola jasnovidná a videla som auru ľudí. Hrala som sa s prírodnými bytosťami a mala som veľa zvierat. Mala som to šťastie, že som vyrastala v bezstarostnej rodine a ako najmladšie dieťa som bola vychovávaná bez tlakov a zákazov. Spočiatku som veľmi nevnímala moju spiritualitu, ale stále som mávala zázračné stretnutia. Jedného dňa ma zavolal jeden duchovný učiteľ a 20 rokov ma školil a pripravoval na moju úlohu. Stále mi opakoval, že som médium Nového veku, čomu som najskôr nerozumela. Po mnohých rokoch učenia a cvičenia, ako napríklad „Kurz zázrakov“, Reiki, Avatar a ďalšie, začala som počuť hlasy, bez toho aby som im rozumela. Spočiatku to vo mne budilo strach. Po čase sa však vykryštalizoval hlas bytosti, ktorá sa predstavila ako Eschka. Dozvedela som sa, že v jednej inkarnácii to bola Hildegarda von Bingen. Po roku nasledovali Kuthumi a Maha Cohan. Odovzdali mi na mojej ceste dôležité školenia. Jedného dňa sa mi ozval nový hlas. Bola to Kristova energia. Bola taká vysoká, že sklenená fľaša stojaca vedľa mňa, sa rozbila.

Prešlo niekoľko rokov. Absolvovala som rôzne vzdelávania a otvorila som si vlastnú prax pre prácu s vedomím. Ako vyškolený rodinný terapeut som viedla uznávané školiacie centrum. Veľa som pracovala a práca mi prinášala veľkú radosť. Sedela som raz v práci pri stole, keď sa ohlásila bytosť Kryon. Keďže som nemala prečítané žiadne knihy o Kryonovi, nič mi to meno spočiatku nehovorilo.

Bolo mi povedané, že som médium Novej doby a či chcem ľuďom odovzdávať posolstvá 36 najvyšších radcov svetla z rôznych frekvencií. Mala som sa však slobodne rozhodnúť, či chcem toto poslanie prijať. Bolo mi jasné, že tieto posolstvá nebudem môcť chanellovať popri mojej praxi. Preto som zanechala všetku svoju pracovnú činnosť a zrušila všetky prebiehajúce kurzy.

To bol začiatok Kryonovej školy. Po počiatočných ťažkostiach sa Kryonova škola začala šíriť rýchlosťou vetra, postupne do celého sveta. Bola preložená do angličitny, španielčiny a ruštiny. Kryon raz povedal: „Pravda si vždy hľadá svoju cestu.“ Toto môžem z hĺbky svojho srdca len potvrdiť.

Po nejakej dobe, ktorá priniesla zmeny, sa so SHIMAA začala nová kapitola na mojej ceste.

Posielam vám ELEXIER (lásku) AN’ANASHA (vďačnosť),

Vaša Sabine Sangitar