Sangitar: Ako viem, že som prebudený?

Od: Myriel

V rozhovore s Benjaminom Chamuelom odpovedala Sangitar na rôzne otázky od ľudí. Tu nájdeš odpoveď na to, ako si všimneš, že si prebudený.

Benjamin Chamuel: Ako viem, že som prebudený?

Sangitar: Ako cítiš, že si prebudený? Počas procesu prebudenia môžeš cítiť, že sa v tvojom živote veľa mení, vrátane energetických vnemov a obrazov, ktoré vidíš svojím vnútorným okom. Môže sa však tiež stať, že nastane proces prebudenia a ty ani nevieš, že si sa prebudil. Ale cítiš to vo svojom každodennom živote. Ako hovoril Kryon: si vyrovnaný, plný lásky, ľudskej lásky, bezpečia, mieru, odvahy a hojnosti.

Benjamin Chamuel: Možno si to človek všimne presne v situácii, kde takto zvyčajne nereaguje a zrazu navonok prejaví úplne inú reakciu.

Sabine Sangitar: Presne! Otázka, čo môže človek robiť v tomto prebudenom stave, je pre mňa ešte vzrušujúcejšia. Momentálne je pre túto prechodnú fázu práve toto veľmi dôležité: Alfou a omegou prebudeného človeka je cítiť niečo, ako to možno v dualite vždy cítil, ale potom vystúpiť z tohto pocitu, zmeniť svoj postoj a pozrieť sa na to z rôznych uhlov pohľadu. To pomáha vo všetkých situáciách.

Zvyčajne sme naprogramovaní tak, aby sme v nejakej situácii niečo cítili a niečo si mysleli a potom sa s touto situáciou, pocitmi a myšlienkami vyrovnali bez toho, aby sme zvážili to, že v skutočnosti existujú aj iné uhly pohľadu. Schopnosť zaujať rôzne uhly pohľadu sa v prebudenom človeku prejavuje naozaj často.

Benjamin Chamuel: Ako si môžem trénovať pohľady do skutočnosti, okrem meditácie?

Sabine Sangitar: Pomocou rôznych uhlov pohľadu na každodenné situácii.

Benjamin Chamuel: Nádhera. Kedy prídu všetci ľudia na svete do vyššieho stavu vedomia? Kedy si každý uvedomí, že život je o láske?

Sabine Sangitar: Keď sa otvorí Quin’Taas.