Uriel: Energetická očista tela – vylúčenie toxínov

Od: Myriel

Od duchovného sveta dostávame množstvo nádherných darov. Nie vždy si však ich hĺbku a silu uvedomujeme a nie vždy cítime dosah toho, čo nám ponúkajú, pretože často zasahujú rôzne naše energetické úrovne, kam nie vždy „dovidíme“.

Tentoraz sme však dostali dar, ktorý zasahuje naše telo. Nič podobné, čo by pomáhalo nášmu telu tak, ako tento channeling, sme doposiaľ nedostali. Anjel Uriel so svojimi pomocníkmi a svojou veľkou spirituálnou silou má moc z nášho tela vytiahnuť všetky energetické stopy všetkých škodlivín, ktoré sa kedy doňho dostali, z každého jedného orgánu. Všetky škodlivé účinky liekov, očkovaní, anestézií, potravín či nášho šatstva. Aj naše telo môže byť konečne slobodné.

Channeling priniesla Sabine Sangitar ako reakciu na očkovanie proti Corone. Neslúži však len na ochranu pred týmto očkovaním, jeho záber je oveľa hlbší a univerzálnejší. CD s channelingom je možné si objednať na stránke Schimaa, je zdarma, platí sa len poštovné (do 5 eur). Treba však mať stále na pamäti, čo hovorí Sangitar: „Neslúži na liečenie, ale je energetickým odvedením negatívnych látok z fyzického hľadiska a nie náhradou za lekárske, terapeutické alebo lekárske ošetrenia akéhokoľvek druhu. Počúvanie nenahrádza diagnózu ani návštevu lekára alebo alternatívneho lekára, je dobrovoľné a na vlastné riziko.

Účinok je naozaj silný, ak si teda CD objednáte, počúvajte obozretne. Vypočujte si CD a dajte si pár dní pauzu, kým si ho vypočujete znova. Môžu sa spustiť rôzne procesy, ktoré sa na tele môžu dočasne prejaviť ako rôzne bolesti či nepríjemnosti.

Ja som Uriel. Zdravím ťa, zdravím kolektív s tónmi Omar Ta Satt.

Bol som vybraný, aby som tu a teraz pre vás vo vašom fyzickom aspekte vykonal vylúčenie, čo všetky substancie akéhokoľvek druhu, ktoré sú pre tvoje telo neznesiteľné, vytiahne a odstránim ich z tvojho tela. Pretože vaše telo má pre každého jedného z vás veľkým význam.

Existuje veľa rôznych substancií, ktoré denne do svojho tela prijímate. Nie sú to len substancie, ktoré ti prináležia a ktoré sú nevyhnutné. Sú to napríklad aj tvoje šaty, potrava. Je mnohé, čo narúša fyzický aspekt.

Teším sa a moja radosť je veľká, že to môžem pre teba urobiť, pretože keď sa tieto substancie alebo aj energetické odtlačky, ktoré sa vytvorili, vylúčia, naladí sa telo opäť na zdravie, bude môcť prijímať viac energie, bunky budú prijímať informácie energií zo svetla.

A tak teraz začnem z tvojho fyzického aspektu všetko vyťahovať a odstraňovať to, čo ti neslúži, čo ti nerobí dobre. Tak začnime.

Začneme tým, že budeš dýchať v rytme, ktorý ťa prenesie do hĺbky, ktorý ťa odnesie preč od mnohých myšlienok v tvojej hlave, ktorý ťa upokojí. S každým nádychom cítiš, že z teba odpadáva mnohé to, čo ťa počas bežného dňa zaťažuje. S každým nádychom, čo robíš, vchádzaš do hĺbok tvojho ja.

S hlbokým zámerom, čo cítiš, zjednotíš svoje čakry. Na to je dôležitý len tvoj zámer, a ono sa to stane.

Cítiš v sebe hrejivé svetlo a s každým nádychom si pokojnejší, celkom spojený sám so sebou.

Zameriaš teraz svoj fokus na svoje telo. Spojíš sa hlboko so svojím telom. Cítiš svoje telo a cítiš aj to, že toto telo k tebe patrí. Fyzický aspekt, telo, robí toho pre teba mnoho. Teraz prišiel čas, že aj ty, s našou pomocou, urobíš niečo pre tvoje telo.

Trikrát sa zhlboka nadýchneš. Znova sa ponoríš do hlbokého zámeru a otvorí sa tvoja alfa aj omega čakra.

Uriel teraz s kozmickým sinusovým lúčom vojde do tvojho fyzického tela. Na končeku sinusového lúča sa nachádza jedna vybraná energia.

Začneme s tým, že my, Uriel so svojimi pomocníkmi, vojdeme do každého jedného orgánu a všetky škodlivé látky, všetko, čo pre teba nie je dobré s touto energiou vytiahneme sinusovým lúčom. Bude to chvíľu trvať. Môžeš to však sledovať, možno budeš aj cítiť, v ktorom orgáne sa práve nachádzame. Nechaj, nech sa to deje. Nechaj nech sa to deje. Je to pre teba veľmi prospešné a užitočné.

 

Uriel sa teraz v tvojom fyzickom aspekte poobzerá po energetických odtlačkoch, ktoré sa vytvorili. Aj tam sa udeje rozpustenie, ak tieto energetické odtlačky tvojmu telu škodia. Aj teraz budeš cítiť, že sa niečo v tvojom tele deje, že sa niečo v tvojom fyzickom aspekte mení. Tak dovoľ, nech sa to deje, v plnej dôvere, v plnej dôvere.

 

Teraz Uriel so svojimi pomocníkmi celé tvoje telo očistí a oslobodí ho od toho, čo ti nie je prospešné. Aj tu budeš cítiť, že sa čosi mení. Dovoľ, nech sa to udeje.

 

Uriel teraz stiahne sinusový lúč a znova sa ponorí do tvojho tela so sinusovým lúčom. Na špičke lúča sa nachádza energia Anashka, Na’Naam energia a energie, pre ktoré nie sú žiadne ľudské tóny. Tieto energie budeme teraz rozmiestňovať v tvojom tele. Je to niečo, čo si môžeš hlboko užívať.

 

Teraz vyrovnáme tvoj biorytmus. Zároveň hlbšie prepojíme obe polovice tvojho mozgu. Aj toto si môžeš užívať.

 

Na záver ťa ochránime platinovou sieťou a posilníme tvoje telo. Táto platinová sieť sa časom rozpustí, ale predtým ťa dobre ochráni pred všetkými substanciami, pred všetkými energetickými otlačkami alebo pred energiami, ktoré ti nie sú prospešné. V tvojom tele sa rozšíri veľmi príjemný pocit, teplo.

Čistenie tela, oslobodzovanie tela od všetkých toxických energií, substancií je veľký dar. Budeš to môcť cítiť, budeš sa lepšie cítiť vo svojom tele, slobodnejšie. Avšak je to a zostane to vylúčením toxínov. Nemôže byť náhradou liečenia. Ale keď je telo oslobodené od všetkého, čo mu nerobí dobre, začína liečenie. Vychutnávaj si tieto okamihy.

Uriel teraz stiahne sinusový lúč. Zostaň ešte chvíľu v hlbokom spojení so svojím telom.

Bola to pre mňa veľká česť, radosť, že som toto mohol pre teba urobiť. Dovoľ, nech ti poviem, že sila energií, energií svetla je oveľa mocnejšia ako čokoľvek iné, čo existuje v dualite. Len so silou svetla, len so silou svetla sa stane to, na čo si už tak dlho čakal.

Prinášam ti zlaté An’Anasha a ešte chvíľku zostávam. Ešte raz si hlboko precíť svoje telo.  

An’Anasha