Zlatomodrá frekvencia

Od. Myriel

V chanellingoch, ktoré k nám prichádzajú cez Sangitar, môžeme často počuť, že nás duchovný svet zdraví ako zlato-modrú rodinu. Čo to znamená?

Každý človek, ktorý sa kedy inkarnoval na Zem, mal v sebe ukotvené určité farby a tóny, ktoré ho sprevádzali životom a obsahovali všetko, čo potreboval na to, aby v sebe prebudil boha. Obsahovali tiež poslanie, ktoré človek mal. Tak je to dodnes. Každá frekvencia má svoje vlastné poslanie. Napríklad fialová frekvencia sú ľudia, ktorí meditujú a dosahujú duchovné
osvietenie, ľudia žltej frekvencie sú hudobníci, ktorí svojou hudbou liečia. Indiáni a Mayovia sú zelená frekvencia, ich dedičstvom sú krištáľové lebky, tak ako pre nás je to meč Excalibur. Magenta sú vedci, kvantoví fyzici, napríklad Grigrij Grabovoj, indigo sú deti Nového veku. Červená frekvencia je  najpočetnejšia, to sú spiaci, neprebudení. Takýchto frekvencií je v dualite na rôznych planétach inkarnovaných 144. Rôzna frekvencia znamená rôzny druh školenia k tomu istému cieľu.

Zlatomodrá frekvencia sa od počiatku vekov, v každej inkarnácii, pripravovala na to, aby v tejto dobe, v zlatom veku, slúžila planéte a ľuďom pri návrate planéty domov. Keď Zem vypadla z magnetických línií božieho poľa a spadla do duality, bolo potrebné, aby sem prišli vyspelé bytosti svetla, ktoré by jej pomohli vrátiť sa späť. Tí, ktorí súhlasili a prišli, mali energetický vzor, ktorý žiaril namodro. Sú to najspirituálnejšie bytosti, inkarnované po celej Zemi, v rôznych kultúrach a národoch, najstaršie duše, ktoré ako prvé prišli na túto planétu.

Modrá frekvencia je naša životná energia, dáva nám silu a dôveru. Čím viac modrej energie v nás cirkuluje, tým viac zažívame pocit domova, pretože to je naša pôvodná energia. Dáva nám vedomie odkiaľ sme a kto sme.

Modrú energiu dopĺňa zlatá. Tá predstavuje energiu veľkej moci a nesmiernej lásky. Prúdia v nás aj iné farby, ale zlatomodrá je tá pôvodná, ktorá k nám prúdi cez náš vesmírny otlačok.

Čím silnejšie v nás modrá energia cirkuluje, tým sme mocnejší a máme väčšiu radosť zo života. Žiari v v našom svetelnom tele stále, niekedy viac, niekedy menej, záleží to od našej dôvery a nášho zámeru. Čím silnejšie sú, tým viac žiarime a tým silnejšie signály vysielame duchovnému svetu. Ak je náš zámer slabý, ak máme pochybnosti alebo sme netrpezliví, že naše schopnosti nie sú také, aké by sme čakali, ak sa cítime ako obeť, prúd modrej energie je slabý.

Ak cítite, že aj vy patríte k tejto frekvencii, vnímajte, ako vo vás tieto dve farby cirkulujú, či už ako plameň alebo ako guľa. Precíťte si ich a nacuckajte sa svojej pôvodnej energie. Môžete aj poprosiť Ježiša či svojich kozmických rodičov, aby „otvorili kohútik“ a naplnili vás touto energiou. Ak to budete robiť v meditácii, nezabudnite dobre sa predtým uzemniť.

Takto hovorí o zlatomodrej frekvencii Sangitar:

Keď v chanellingu počujete, že sa máte priznať k zlatomodrej frekvencii, znamená to, že sa máte priznať k tomu, že ste tie najstaršie duše, čo sú na Zemi. Priznaj sa, že si stará duša a múdrosť,
ktorú máš v sebe, je múdrosť, ktorú si zažil vo všetkých inkarnáciách a vo všetkých časových epochách. Keď sa k tomu priznáš, otvorí sa v tebe pole spomienok, na ktoré sa dokážeš napojiť. Keď si zlatomodré svetlo a vyznávaš sa, že si zelený, ide to tiež, ale v tom prípade nebudeš napojený na pole spomienok, pretože tvoja duša je staršia. 

Zlatomodrá frekvencia je najstaršia frekvencia, čo je na Zemi. Má to súvisl s úlohou vrátiť planétu naspäť domov. To však neznamená, že nemáte v sebe aj vplyvy a prúdy iných frekvencií. Je možné, že niekto pracuje v žltej frekvencii, ale jeho duša je zlatomodrá. A nie každý, kto je zlatomodrý, aj naozaj pracuje v tejto frekvencii, pretože neexistuje žiadne rozdelenie, všetko
je len jednota.

Na Zem prichádza mnoho prúdov energií, ktoré sa vás dotýkajú. Keď už bolo jasné, že planéta pôjde naspäť domov, boli zavolaní na pomoc veľmi mnohí, ktorí priniesli so sebou
rôzne frekvencie, ktoré naše mladé univerzum v sebe nemá. Jedna z takých energií bola magnetická energia, ktorá bola veľmi dôležitá a dnes je dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Bez magnetizmu by celok vôbec nemohol fungovať. Ale veľmi dôležité sú aj prúdy múdrosti Budhu, lebo naše mladé univerzum túto múdrosť ešte nemá, ale to neznamená, že nám niečo chýba. My sme jedno univerzum, čo sa len hrá. Zlatomodrá frekvencia je veľmi stará, ale jej vek je nič oproti veku Budhu.

 

In: Nový vek > Medzi nebom a Zemou