36 najvyšších radcov – Matka Mária

Úryvok z channelingu zo zväzku 1 kníh 36 najvyšších radcov svetla:

Mnoho ľudí prijíma kolektívne energie – a bolesť, ktorá sa s nimi často spája. Tým sa tá bolesť stáva ich bolesťou. Je veľmi podporujúce a užitočné, aby si sa znova a znova oslobodzoval od kolektívnych energií, ktoré ti nerobia dobre! Vnímaj, ako ťa moja ochrana, moja láska a moje svetlo vedú do hlbokému mieru! Tam, kde si dovolíš byť tým, kým skutočne si, kde si dovolíš pustiť to preč a zažívať milosť toho, čo znamená intenzívne cítiť.

Úryvok z channelingu zo zväzku 1 kníh 36 najvyšších radcov svetla:

Je veľa bojov. Energia skutočnosti a energia duality – intenzívne na seba narážajú. Tento proces sa stále intenzívnejšie a intenzívnejšie rozširuje a ty môžeš na vašej planéte pozorovať, ako ľudia v týchto bojoch pokračujú.

Boj však nie je odpoveďou na mier! Boj nie je odpoveďou na lásku!

Úryvok z channelingu zo zväzku 1 kníh 36 najvyšších radcov svetla:

Nechaj nech sa deje, čo sa deje. Pusti preč staré zranenia, ktoré máš v sebe, tým, že odpustíš – nezáleží na tom, ktorému človeku, ktorej situácii, a predovšetkým sebe! To nádherné, čo je za všetkými transformáciami – hoci môžu byť intenzívne – a čo prichádza, je svetlo, láska, nový začiatok, začiatok niečoho úžasného, ​​čo sa ti stane. To je to, čo zahŕňa zázrak, to, po čom túžiš a v čo dúfaš.

Úryvok z channelingu zo zväzku 1 kníh 36 najvyšších radcov svetla:

Cítiš impulzy svojej duše, aby si si sám vytváral svoj život – tak, ako ti tvoja duša šepká. Osloboď sa od toho, čo ťa obmedzuje, čo ťa spútava! Pusti to preč a buď si istý: My z duchovného sveta sme vždy pri tebe! Využi všetky transformácie. Vítaj ich – len tak to môžeš nechať odísť. V dualite, za starých čias – tak im teraz hovorím – ľudia mohli vypudiť preč mnoho energií, čo boli na povrchu. Je pre mňa veľmi dôležité ešte raz povedať, že toto už nefunguje!

Úryvok z channelingu zo zväzku 1 kníh 36 najvyšších radcov svetla:

Ľudia na tejto planéte vedú boj – zdanlivo s inými ľuďmi, no vedú boj sami so sebou.
Čo by sa stalo, keby ukončili v sebe tento boj? Ako by to zmenilo svet, keby sa toto vedomie, táto energia prejavila navonok, keby sa nedávala vina iným ľuďom ani sa neposudzovali, ale človek sa pýtal sám seba: Som pripravený na mier? Som pripravený na túto vysokú energiu – bez toho, aby som potláčal svoje pocity?

Úryvok z channelingu zo zväzku 1 kníh 36 najvyšších radcov svetla:

Čo by sa stalo, keby si už nepotreboval kontrolovať energiu pocitov?
Čo by sa stalo, keby sa transformácie mohli uskutočniť a odoznieť? Čo by sa stalo, keby prišiel nový pocit a ty by si bol pripravený odpustiť?
Nebol by to v tomto novom svete nevyhnutný krok pre formovanie tohto nového sveta? Nebol by to krok k mieru – aj pre teba samého?

Úryvok z channelingu zo zväzku 2 kníh 36 najvyšších radcov svetla:

Mnoho ľudí v sebe vedie boj s transformáciami a naďalej s nimi hlboko vo svojej duši bojujú. Boj ťa však neprivedie k mieru! Uvoľni sa a vychutnávaj si pokoj, ktorý narastá, keď si tvoje vedomie uvedomí, čo to znamená nebojovať, ale uvoľniť sa – pretože potom budeš vnímať skutočné energie.

Úryvok z channelingu zo zväzku 7 kníh 36 najvyšších radcov svetla:

Pretože tvoju dušu, pretože tvoja duša túži po vykúpení. Tvoja duša chce byť slobodná. Tvoja duša chce všetky tie krásne energie prežívať spolu s tebou.

Tvoja duša ti dáva impulzy a ty veľmi hlboko cítiš svetlo svojej duše. No často na povrchu tvojej duše cirkulujú energie, ktoré ťa trochu blokujú. Často sú to energie, ktoré k tebe nepatria. Ana’Anaraa ťa oslobodí od týchto energií a ty sa budeš môcť ponoriť do hlbín svojej duše, pretože tam nájdeš pokoj, nájdeš tam to pôvodné. Tvoja duša si veľmi želá, aby si sa mal dobre