Kryštál EL’ACHAI – Tu som

SABINE SANGITAR: Ježiš hovorí: EL’ACHAI. To v ľudských slovách znamená znovu sa opakujúci kolobeh života a energetický vzor Ježiša Tu som. Súčasne tento kryštál znamená aj Mier všetkým národom tohto sveta aj Mier pre teba. Práve teraz, v období prechodu do nového veku, je tento kryštál požehnaním. Pomáha a podporuje aj Lady Shyenna pri jej transformáciách a súčasne prináša mier počas transformácií aj po nich. Keď môže voľne prúdiť, uloží sa ako sieť do transformačných procesov spolu s mierom, láskou a pocitom bezpečia.

Ako Sangitar vlastnými slovami popisuje kryštál El’Achai a ako sa objavil na Zemi, nájdeš tu.

Energie tohto kryštálu máme tu Zemi len pár rokov, prišiel k nám v polovici roku 2014. Keď na konci Atlantídy vyzeralo, že sa celý experiment s oddelením od boha ukončí a boh nás vdýchne, uprosili sme ho, my bojovníci svetla, aby nám ešte dal šancu. Naše modlitby boli také vrúcne, že sa rozhodlo, že dobre, nevdýchne, ale len vtedy, ak sa vzdáme svojich schopností, zabudneme na ne, zamkneme ich v sebe a spojenie s bohom a realitou znova nájdeme iba cez dôveru. Išlo nám to dobre, tak sa boh rozhodol poslať nám Ježiša, ktorý to mal celé dotiahnuť do konca. Avšak, nepodarilo sa. Kvôli zrade Ježiša a následnej Ježišovej pochybnosti dlhej, či skôr krátkej ako jeden nádych, sa návrat domov odložil, Ježiš musel zomrieť a my sme v tom zostali sami. Bolo len na nás, či budeme mať v sebe dosť dôvery, aby sme dorazili do konca a dokončili to, čo Ježiš začal. Posledné jeho slová, čo mal k nám, čo sme s ním boli pri jeho umieraní, boli: „EL’ACHAI, EL’ACHAI, EL’ACHAI, ja som tu, ja som tu s tebou, nikdy vás neopustím, budem vždy, naveky pri vás. Robte stopy lásky, prinášajte spásu ľuďom. Vy ste láska môjho života.“

Podarilo sa nám to. Ježišovo dielo sme zavŕšili. Len svojou dôverou. Stalo sa tak 11. mája 2014 v Izraeli, keď sa počas stretnutia pionierov svetla (družina Sangitar) zapálil kryštál MONA’OHA. Cesta bola otvorená pre návrat Ježiša. Síce zatiaľ nie v tele, ale energeticky, odvtedy je stále tu s nami. Aj cez kryštál EL’ACHAI.

Energia EL’ACHAI prišla dva mesiace po tomto zapálení, v júli 2014, počas verejného chanellingu cez Sangitar. Samotný kryštál má až tri významy. Jednak znamená to, čo nám hovoril Ježiš: som tu, som tu pri tebe. Druhý význam je mier v nás, v našom vnútri. A tretí mier všade okolo nás. Tu je Ježišova časť z tohto chanellingu. Môžete si to dať ako meditáciu a nechať na seba vylievať energiu EL’ACHAI. V tom prípade si nachystajte silnú hudbu, počas ktorej bude do vás EL’ACHAI prúdiť.

Ja som ten, ktorý som, ktorý som vždy bol a vždy aj budem. Som Ježiš Kristus, syn. Stojím pred tebou. Dotýkam sa ťa mojou láskou, mojím svetlom. Hovorím slová ACHAI, ACHAI, ACHAI – som tu, som tu. Nemusíš ma vidieť, pretože tvoja duša a tvoje srdce cítia, že som medzi vami, že som tu, že prinášam moje posolstvo a hovorím tak, ako kedysi:

Požehnaní sú tí, ktorí majú otvorené srdce. Požehnaní sú tí, ktorí v sebe nesú lásku. Požehnaní sú tí, ktorí cítia MONA’OHA aj v ťažkých časoch duality. Požehnaní sú tí, ktorí v sebe nesú súcit. Požehnaní sú tí, ktorí nasledujú stopy svetla. Požehnaní sú tí, ktorí spájajú energiu srdca a svetlo duše s druhými. Požehnaní sú tí, ktorí potrebujú málo slov, aby cítili pravdu. Požehnaní sú tí, ktorí majú vieru vo mňa.

Dokončili ste moje dielo na Zemi a viac ako kedykoľvek predtým vám chcem povedať, čo to znamená. Pretože žiarivá hviezda sa vráti, svetlo duše môjho Ja sa objaví, veľmi blízko pri tebe, veľmi blízko pri tebe, veľmi blízko pri tebe. Tak ako teraz, keď som s tebou a dotýkam sa ťa. ACHAI, ACHAI, ACHAI – som tu. V týchto chvíľach prichádza liečenie, liečenie sa na teba vylieva, prosonodo svetlo sa rozširuje, svetlo v tebe nasleduje hviezdu. Vyžarovanie lásky, stopy, ktoré vedú ku mne, ako teraz, ako kedysi, naveky, naveky, naveky.

Precíť, čo znamená bezpečie. Slová, ktoré k tebe hovorím, slová, ktoré ťa upokoja, slová ktoré ti ukážu a umožnia precítiť, čo sa v týchto chvíľach deje. Zázraky, zázraky sa stávajú realitou, pretože si tu. Nasledovala si volanie svojej duše. Si tu. Si tu, tak ako ja som tu. A tak spojme spolu svetlá duší, vstúpme do energie Lady Gaia. Energie sú tak blízko. Keď niekedy budeš cítiť v sebe konflikt, povedz: ACHAI, EL’ACHAI. Mier bude s tebou, so všetkými ľuďmi, s celým svetom. Každá živá bytosť, každá ľudská bytosť, každé svetlo sa spojí, naveky pre lásku, naveky pre mier, naveky pre pravdu. A tak ja, syn boží, volám božský zdroj môjho otca, aby na vás vylial EL’ACHAI. Toto vykonáme za zvukov skutočnosti.

(Pusti si hudbu)

Tak často a také hlboké posolstvá som ti prinášal. Pozerám sa do tvojej duše. Vidím žiaru a lásku. Vidím, kto si. A hlbšie a hlbšie vidíš, keď je Ježiš s tebou. Keď o sebe pochybuješ, ja ti dôverujem naviac. Keď plačeš, plačem s tebou. Keď ľúbiš, ľúbim s tebou. Pretože si najdrahšia vec, čo mám. A nie sú to len slová, ale bola si to ty, kto umožnil, aby sa MONA’OHA zapálil. A žiadne slová nedokážu opísať, čo to pre mňa znamená. Pretože keď som kedysi stál na tejto hore želaní, vedel som, že môžem odísť. Vedel som, že v hlbokom zámere počas mnohých inkarnácií dokončíš moje dielo na Zemi.

Povedzme spoločne: Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, So’Ham.

EL’ACHAI, EL’ACHAI, EL’ACHAI.

Nech sa svetlá duší na Zemi spoja. Vrátim sa domov.

AN’ANASHA