Kryon: Dôvera – 36 krokov k prebudeniu, krok 1

Toto je prvý krok z 36 krokov k prebudeniu. Kryon a 36 najvyšších radcov svetla nás v ňom obsypávajú energiami dôvery – Mona’Oha. Channeling v nemčine je prístupný tu. Viac o 36 krokoch k prebudeniu sa dozvieš tu.

Omar Ta Satt, moje najmilovanejšie ľudské dieťa, ja som Kryon. Zdravím ťa s hlbokou láskou mojich magnetických energií. Pozývam ťa, aby si celkom hlboko s každým slovom a s každým nádychom cítila. Rozhodla si sa prejsť 36 krokov lásky, vyššieho vedomia a prebudenia. Pri tom ťa bude podporovať 36 najvyšších radcov svetla, aj Melek Metatron a Ježiš Kristus. Sú to kroky lásky, uvedomovania si a prebudenia. S každým krokom, čo urobíš, budeš rásť, budeš schopná cítiť energie, budeš môcť cítiť lásku a tvoje vedomie sa s každým krokom zvýši.

Nikdy však nebuď pod tlakom, rob kroky vo svojom vlastnom rytme, ako ta pozývajú, ako je pre teba správne a dobré. Je však dôležité, aby si kroky robila postupne, aj keby sa objavil nejaký blok. Vedz, že sú to procesy, čo k tomu patria, pretože to prinesie hlboké, hlboké zmeny v tebe a bude to mať vplyv na celý tvoj život. Budeš oveľa šťastnejšia, slobodnejšia a voči sebe oveľa láskyplnejšia. Zistíš, čo znamená vidieť skutočnosť, cítiť skutočnosť, lásku, čo s každým krokom prichádza.

Začínaš prvý cyklus, ktorého základný energetický vzor je dôvera – Mona’Oha. Dôveruj. Dôveru budeš potrebovať na mnohých úrovniach. Rozum je niekedy hlučný, ale mimo rozumu, hlboko v duši, budeš cítiť, že je to Mona’Oha, čo ťa nesie, čo ťa pozýva, aby si sa uvoľnila a poznala, aká veľkolepá si.

Existuje veľa druhov prúdov energií. Dôveruj, dôveruj posolstvám duchovného sveta, dôveruj sama sebe, dôveruj svojej intuícii, dôveruj životu, každej situácii, čo ťa stretáva. Toto bude prvý krok, čo ťa zavedie do hĺbok dôvery.

Ak si pripravená, dýchaj v rytme, aký je pre teba správny a dobrý. Spoj sa s kryštálom Mona’Oha. S každým nádychom sa ponáraj hlbšie, hlbšie, hlbšie, dovnútra, do tvojho božského svetla. Cítiš teplo, ktoré sa šíri. Všetko sa upokojuje. Začínaš cítiť, že si viac ako len človek.

Ja, Kryon, sa ťa pýtam, čo pre teba znamená dôvera, Mona’Oha? Kde v tvojom každodennom živote by si ty sama mohla posilniť dôveru? Dopraj si čas, možno sa ti objavia obrazy, alebo budeš cítiť, kde by si potrebovala viac dôvery.

Ja, Kryon, sa ťa pýtam, čo by sa zmenilo, keby si mohla cítiť viac dôvery? Čo by sa v tvojom živote zmenilo? Dopraj si aj tu čas. Možno už v tejto chvíli sa menia obrazy a pocity, pretože si obsypávaná energiou Mona’Oha.

Ja, Kryon, sa ťa pýtam: Si pripravená za hranicami rozumu prijímať hlboko do seba dôveru, posilniť a cítiť ju?

Už len týmto prvým krokom zmeníš svoj život. Koľko rozhodnutí robíš rozumom? Ako často rozum nepripustí, aby si cítila hĺbku svojej duše a intuície?

Keď sa teraz ponoríš ešte o čosi hlbšie, vyspelé bytosti svetla, 36 najvyšších radcov svetla, ťa teraz privítajú a obsypú nesmiernou láskou s energetickými prúdmi Mona’Oha. Vychutnaj si prenos týchto energií.

Moje najmilovanejšie ľudské dieťa, opakuj tento krok tak často, ako cítiš, že je správne a dobré. Súčasne sa pokús, aby počas tvojho všedného dňa k tebe prúdilo Mona’Oha. Pokúšaj sa určité situácie, ktoré ťa stretnú, pozorovať z pohľadu Mona’Oha. Počúvaj impulzy svojej duše a uvedom si, že Mona’Oha ťa nesie, že táto energia  je oveľa silnejšia ako energia tvojho rozumu. Pokús sa pri tomto kroku prijímať Mona’Oha kedykoľvek to potrebuješ. Spájaj sa s energiou 36 najvyšších radcov svetla a začínaj každý deň s energiou vďačnosti a dôvery. An’Anasha a Mona’Oha – tieto dva kryštály sú vysoko-energetické a podporujú ťa pri tomto kroku.

Ja, Kryon, som práve v tomto prítomnom okamihu celkom blízko pri tebe. Umožním ti cítiť, ako veľmi ťa milujem, nesiem a sprevádzam. Si nádherné svetlo. Nechaj toto svetlo rásť. Vnímaj lásku a buď si vedomá, že si nesmierne milovaná.

An’Anasha