Kryon: Nový cyklus sa začal

Od: Myriel

Ďalší z Kryonových channelingov v zlomovom roku 2015, keď sa začal nový vek, nový cyklus, v ktorom ďalej vysvetľuje, čo to vlastne znamená. Vďaka tomu môžeme lepšie chápať, čo znamená „to pôvodné“ i to, čo sa s nami dnes deje, lebo všetko to, o čom hovoril, zažívame už každý deň na vlastnej koži. Channeling nám bol prinesený na jesennom Kryonfestivale v roku 2015, je aj súčasťou 5. zväzku kníh 36 radcov svetla. Pôvodný text v nemčine je tu.

Tieto chvíle v prítomnom okamihu sú plné lásky a svetla. Nastáva veľa zmien a nový cyklus sa začal. Anjeli vstúpili a ak si otvorený a dokážeš cítiť, potom budeš vnímať, že anjeli sú pri tebe, že ťa veľmi milujú, uctievajú a rešpektujú. Pretože tvoja duša ti poslala impulzy, aby si prijal tieto posolstvá – to má však hlboký význam, pretože každý človek má svoju úlohu, každý človek prispieva k tomu, že sa Nový cyklus na Sol’A’Vane môže manifestovať čoraz intenzívnejšie.

Predtým, ako ti Kryon povie informácie o Novom cykle a tiež o prvotnosti, pôvodnosti Lady Shyenny, je pre nás cťou požehnať tieto mimoriadne chvíle plné starostlivosti a bezpečia, hlbokej lásky, kvapkami požehnania z božieho zdroja. Sú to kvapky požehnania, ktoré sú ti prinášané priamo z božieho zdroja, s božím dychom – už len to samo o sebe je zázrak, starostlivosť a bezpečie!

A tak sa uvoľni do týchto nádherných energií, ktoré sú ti za tónov skutočnosti prinášané priamo z božieho zdroja.

(Pusti si silnú hudbu a daj si čas.)

Užívaj si tieto energie, ktoré ti boli prinesené, pretože akoby samé od seba ťa otvárajú do všetkých smerov, a tak môžeš prijať dary a zázraky, ktoré ti počas posolstiev prinášame.

V tomto čase ide veľa o pôvodné božie svetlo v tebe, v Lady Shyenne a na vašej nádhernej planéte. Je vždy dôležité, užitočné a dobré pripomínať si, že zatiaľ čo dualita je niekedy vyčerpávajúca a mnohé energie proti sebe bojujú, to pôvodné, to skutočne prvotné je láska!

Veľmi sa snažíme pomáhať ti a stáť pri tebe, aby si to pôvodné v sebe mohol znova objaviť. Pretože ľudia sa často nechajú príliš viesť ilúziou duality a keď sa myšlienky veľa zameriavajú na dualitu, pôvodnosť bytia nemôže naplno stúpať.

Čo znamená pôvodné? Pôvodné je predovšetkým svetlo v tebe – božské svetlo, ktoré má každá živá bytosť,  ktoré má tiež planetárne vedomie. Pôvodné znamená, že všetko to, čo máš vo svojom vnútri, čo je tak nádherné, všetky tvoje schopnosti, viac prejavuješ navonok.

Pôvodné tiež znamená, že esencia tvojej energie narastá a že posolstvo Kryona, ktoré vám bolo už dávno prinesené, je jedinou skutočnou pravdou, že to, čo je v tebe a v čo smieš dúfať, po čom smieš túžiť a čo smieš zažívať, je mimo duality a dá sa nájsť v tom pôvodnom: zdravie, hojnosť, mier, bezpečie, radosť, ľudská láska.

Každé slovo, ktoré ti je prinášané, každá energia oslovuje to pôvodné v tvojej duši. Tvoja duša má svoju inteligenciu. Tvoja duša tak veľmi túži po tom pôvodnom a želá si, aby sa vrátila – rovnako ako Lady Shyenna si to želá – späť do svojho pôvodného stavu, v ktorom kedysi bola. Je to veľmi dôležitý proces.

Lady Shyenna dostala teraz svoje pôvodné tóny a chystá sa na zmeny. Zmena vždy a v každom čase  znamená veľký skok vo vedomí. A pretože chceme pri tebe stáť a pomáhať ti, je vždy dôležité, aby si posolstvá, aj keď ich už poznáš, prijal hlbšie do svojej duše, že síce zjavne žiješ v dualite, ale to pôvodné máš v sebe – takpovediac, opačný pól.

A tak máš s každým nádychom možnosť postaviť sa s tým pôvodným, čo je v tebe, s tvojou silou a s tvojou múdrosťou proti dualite, nenechať sa raniť, nenechať sa ovplyvniť. Nový cyklus sa začal. S týmto novým cyklom k vám príde aj nová energia. Táto energia má v sebe skoncentrovaných mnoho energetických vzorov, ktoré ti uľahčia objaviť v sebe to, čo tam vždy bolo, ktoré ti nedovolia nechať sa viesť pochybnosťami, ale pomôžu ti uvoľniť sa ešte hlbšie v dôvere, že si božský človek na Sol’A’Vane.

Tejto novej energii sa musí dať čas, aby pozorovala cyklus a reagovala. Ale ak sa rozhliadneš okolo seba, uvedomíš si, že už sa mnohé zmenilo a nič nie je také, ako bolo kedysi. To však platí aj pre teba a nielen pre tvoje okolie. Aj ty vo svojej duši objavíš, že stále je čo objavovať, čo ti pomáha pri tom, aby si zažíval všetky atribúty a žil s nimi, aby si zažíval, ako dych boží cirkuluje stále rýchlejšie. Určite si si tiež všimol, že v lineárnom čase plynú minúty, hodiny a dni oveľa rýchlejšie.

Priniesli sme ti posolstvo, že prišiel čas, kedy ľudia budú odkladať svoje masky. Toto môžeme pozorovať po celom svete. Aj ľudia, ktorí sú ešte stále hlboko v dualite, už nedokážu udržať svoje masky a vždy je potrebný protipól – a to ste vy, ktorí máte zámer byť pri tom, cítiť energiu, cítiť v sebe dôveru, vy ste protipól. Tvoje svetlo svieti doďaleka, ďaleko za teba. Budeš stále hlbšie cítiť, čo znamenajú vrstvy tvojej duše, čo znamená to pôvodné – že všetko, čo si, je svetlo a láska.

Keď sa pozorujú pohyby Zeme, dá sa vidieť, že sa mnohé zmenilo. V pohyboch Zeme sa toho deje veľa a dá sa vidieť, že po otvorení Archy úmluvy sa ženská energia a dedičstvo božie šíria po celej planéte.

Človek, ktorý spočíva v sebe, človek, ktorý môže hlboko cítiť a má rozvinuté zmysly, si tiež všimne, ako sa v prírode všetko zmenilo. Ďalším krokom bude, že sa zmenia zvieratá. Už to bolo raz spomenuté, ale aj pre Kryona je dôležité znova to spomenúť: Pretože teraz nastal čas, kedy ľudia menia zdroje svojej potravy a pozornosť voči zvieratám a všetkým živým bytostiam je oveľa intenzívnejšia.

Tiež si si všimol, že klíma sa zmenila a všimol si si, že keď hľadíš na oblohu, hviezdy žiaria oveľa intenzívnejšie, že farby sa zmenili – a krok za krokom budú tieto zmeny pokračovať a budú čoraz intenzívnejšie.

V týchto chvíľach – ako teraz, tu, v tomto okamihu – máš príležitosť, vo svojej vycentrovanosti a v detskej radosti prijať všetky tieto energie univerza, ktoré ti robia tak dobre, ktoré ti prinášajú pocit domova, ktoré ti dajú pocítiť, že nič nie je oddelené, ktoré ti dajú pocítiť, že každý je na svojom správnom mieste. A tak spoločne v kolektíve, ale aj každý sám, mnohé zažijete a pocítite. A univerzum sa na vás pozerá, pretože vaša planéta bola pokrstená do pôvodných tónov a to má hlboké nádherné dôsledky – nielen pre vašu planétu, ale aj pre teba a pre ľudí, ktorí žijú na tejto planéte. Dovoľ teda vstúpiť zázrakom! Každý malý zázrak prináša veľké veci a mnoho malých zázrakov vytvára spolu veľký zázrak!

Ponor sa hlboko do seba a vnímaj lásku Kryona – s magnetickou energiou lásky, ktorá sa na teba vylieva, ktorá ťa vždy niesla, nesie a ponesie ťa do Nového sveta. Nebudem sa s tebou lúčiť, lebo niet rozlúčky, pretože sme tu – medzi vami! 

A preto hovorím slová, ktoré majú v sebe tak veľa lásky: 

An’Anasha!