Kryštál Mona’Oha – Dôvera

Energia El Moryu

SABINE SANGITAR: Maj dôveru v božské vedenie a vedz, že všetko, čo sa deje, slúži tvojmu najvyššiemu dobru. No uvedom si, že najskôr musíš dôverovať sám sebe, až potom môžeš mať dôveru v iných ľudí alebo v duchovný svet. Dôveruj tvojej božskej sile.

Mona’Oha je jeden z pre nás najdôležitejších kryštálov. Človek rád všetko rieši rozumom, zvažuje, hodnotí, spochybňuje a hľadá nové odpovede. Toto je však vek dôvery, v ktorom sa človek nikam neposunie, ak zotrvá pri tom, že ho vedie rozum.

Potom, ako Ježiš odišiel späť do univerza, nastal vek, kedy sme zapečatili mnohé naše schopnosti a spomienky na to božské v nás a našou úlohou bolo rozvinúť v sebe dôveru natoľko, aby sme boha v nás našli len cez dôveru, nie cez rozum. Rozum nás vedie v dualite, dôvera v skutočnosti. Úlohu sme ako ľudstvo splnili a vďaka našej dôvere sme dokončili Ježišovo dielo. Bola – je – taká veľká, že sa pomocou nej prebudil kryštál Mona’Oha a začal žiariť – zapálil sa. Viac sa o tom dočítaš tu.

Mona’Oha je veľmi praktický kryštál pre každý deň. Podporuje v nás dôveru, pomáha nám odovzdať sa do rúk božích a nechať veci plynúť bez toho, aby sme s nimi bojovali. Pomáha nám vystúpiť z rozumu a nechať sa viesť božím plánom, ktorý je dokonalý a vždy má zmysel, aj keď ho my dlho nevidíme. Všetko, čo sa nám deje, sa deje preto, aby sa stále približovali k božiemu zdroju, nič sa nedeje proti nám.