Uzemnenie a minulé časové cykly

Od: Myriel, marec 2021

Uzemnenie má mnoho aspektov. Keď sa uzemňujeme, zlaďujeme sa s energetickými prúdmi okolo nás aj s energiou Zeme, Lady Shyenny. Je to ako keď sa naladíme v mori na vlny. Buď sa hojdáme s nimi a ľahko postupujeme smerom, ktorým chceme, alebo nevnímame ich rytmus a s vlnami bojujeme.

Prúdy energie sa dnes menia veľmi rýchlo, energie Zeme stúpajú, a ak ich chceme využiť vo svoj prospech, ako tie vlny na mori, je potrebné sa uzemňovať každý deň, potom náš život bude oveľa, oveľa jednoduchší.

Uzemnenie však nie je len proces, ktorý treba vykonávať, ak sa chceme mať dobre, nie je to len rituál, ktorý máme robiť každý deň. Uzemnenie je energia, a táto energia je zakorenená v celej našej minulosti, v každej našej stope, ktorú sme nechali vo všetkých časových cykloch, ktorými sme prešli. Keď sa uzemňujeme, transformujeme nielen všetko, čo v nás zanechal kolektív okolo nás a čo nám nerobí dobre, ale aj našu minulosť.

Pri uzemňovaní sa vytvára spojenie do všetkých polí, ktorými sme si počas mnohých inkarnácií prešli a je tak možné transformovať všetky energetické štruktúry, ktoré sme tam zanechali. Niektoré z nich majú ešte stále dosah na náš dnešný život, no už pre nás vôbec nemusia byť užitočné, napríklad rôzne sľuby a prísahy z Avalonu alebo z čias Atlantídy. Preto je kryštál Anshaa pri uzemňovaní taký dôležitý – rozpúšťa kryštalické štruktúry, ktoré máme v sebe uložené a posilňuje pôsobenie energií uzemnenia, aby sa mohlo transformovať čo najviac toho, čo nás brzdí.