Meditačný kruh Benjamina Chamuela: Meditácia dôvery, 7.7.2022

Ak by ste radi urobili dobre sebe, ale aj celej planéte, môžete sa pridať k meditácii, ktorú každý druhý štvrtok večer o 20:00 vedie Benjamin Chamuel. Informácie k meditáciám zverejňuje vo Facebookovej skupine Chamuels Kristall-Meditationen Lichtarbeit Spiritualität Bewusstsein v deň meditácie. Pripojiť sa môže každý, stačí len nasledovať pár základných krokov, ktoré vždy napíše.

Dnešná téma je určená naozaj pre každého: Dôvera. Chamuel k tomu píše:

V týchto časoch má veľkú hodnotu byť súčasťou spoločenstva, súčasťou kolektívu svetla, ku ktorému sa môžeme znova a znova pripájať. Ešte stále mnoho ľudí podceňuje energie. Na tejto planéte je množstvo kolektívnych polí, ku ktorým sa môžeme pridať, ale len málo z nich je pre nás naozajužitočných.

Vždy, keď sa myšlienkami alebo emóciami pripojíme ku kolektívnemu poľu, stávame sa jeho súčasťou – preberáme takpovediac jeho energie. S prílevom nových energií na túto planétu to však už nie je maličkosť, ako to bolo možno ešte pred desiatimi rokmi a určite si to už pocítil. Energie sa už nedajú vnímať ako nenápadný sprievodný jav, ale často je ich možné skutočne vnímať, podobne ako fyzický aspekt. To je Nový čas a môžeš si byť istý, že to bude silnieť.

A tak je to dobre, pretože len tak si môžeš naozaj uvedomiť sám seba: si vysoko rozvinutý božský tvorivý duch. S ľudským telom a bytím, ale v prvom rade si energiou.

Máš výhodu oproti mnohým iným ľuďom v tom, že si uvedomuješ duchovný svet. Si si vedomý toho, že existujú vysoko rozvinuté bytosti svetla, ktoré ťa sprevádzajú na tvojej ľudskej ceste a v každom čase sú po tvojom boku. Si si vedomý toho, že môžeš cestovať po svojich vnútorných svetoch a že máš svojich vnútorných pomocníkov, ktorí ti boli daní. Pravdepodobne si si vedomý, že tvoje vnútorné svety sú reálnejšie ako svet oddelenia, v ktorý ťa tvoj „vonkajší“ rozum núti uveriť a že v týchto vnútorných svetoch môžeš všetko zmeniť.

A presne to robíme najmä vtedy, keď sa stretávame každý týždeň v liečebnom kruhu, ale aj každý druhý týždeň tu vo voľnom meditačnom kruhu. Je to však oveľa viac, pretože si súčasťou planetárneho vedomia a všetko, čo v sebe zmeníš, zmení sa aj vo veľkom kolektíve.

Dnes by som chcel opäť cielene pracovať s určitým poľom v tebe. Toto pole pôsobí proti vnímanému oddeleniu. Je to pole MONA’OHA – dôvery. Toto pole, tento kryštál je preniknutý Kristovou energiou a je požehnaním pre teba a všetkých ľudí na tejto planéte.

MEDITÁCIA S MONA’OHA – DÔVERA

Dňa 7. júla 2022 o 20:00 h

  • Posaď sa alebo si ľahni pred 20:00. Upokoj sa a uvoľni sa.
  • Anjeli ťa teraz ponesú do vyššej úrovne. Krištáľovo čisté svetlo žiari a osvetľuje celé tvoje okolie. Okolo seba nemáš žiadne hranice a živý ligot obklopuje všetko viditeľné.
  • Začíname sa v tejto vyššej dimenzii manifestovať a navzájom sa zviditeľňujeme, stojac v kruhu. Podávame si ruky a spájame sa s anjelmi.
  • Teraz vedome pozvi Ježiša do nášho stredu. Dovoľ, aby si ho mohol vnímať a možno ho aj uvidíš.
  • Aktivuj svoj srdcový lúč a dovoľ  Ježišovi, aby naň vložil kryštál MONA’OHA. Lúč vášho srdca začína intenzívne žiariť.
  • Nasmeruj srdcový lúč na planetárne vedomie Lady Shyennu, ktoré sa objaví v strede nášho kruhu, a nechaj tam cirkulovať MONA’OHA, tak, ako budeš cítiť, že je to správne a dobré.
  • Keď budeš cítiť, že je to dobré, stiahnite svoj srdcový lúč späť.

Toto je len hrubý sprievodca. Čokoľvek by sa ti počas meditácie ukázalo, nechaj, nech sa to udeje, ale prosím dávaj si pozor na to, že to nie si ty, kto preberá kormidlo, ale nechaj kryštál robiť svoju prácu. Čím viac odpojíš svoj rozum a necháš to na vyššiu moc, tým to bude pre všetkých silnejšie. Stávaš sa tak služobníkom najvyšších božských energií.

Prajem ti požehnaný a pokojný deň. Ak sa teraz rozhodneš zúčastniť sa, začnú ťa anjeli už teraz pripravovať na energickú prácu dnes večer. Budeš to cítiť!

Tvoj Benjamin Chamuel

Je skvelé, že v tomto čase si! Toto je čas činu!  Spoločne vytvárame nový svet. Buď toho súčasťou: https://t.me/meditationskreis