Verejný channeling 9.9.2021 – Myriel – Mystický liečivý duch, Uvoľnenie energetických odtlačkov starých sľubov z minulých inkarnácií

Od: Myriel

Veľmi dôležitý channeling od Myriel pre každého, kto chce dnešnú dobu zvládať lepšie a kto má skutočný záujem podieľať sa na zmenách a prispievať k nim, kto chce pracovať a používať svoju silu a svoje svetlo pre Nový svet.

Myriel je veľmi láskavá bytosť plná svetla, ktorá bola v minulých časoch strážkyňou celého kňažstva. Stretnúť sa s ňou mohol každý, kto v minulých inkarnáciách prechádzal rôznymi školenia a cyklami kňažstva a mágie. Má v sebe veľa mystickej energie a je nositeľkou mystického liečivého ducha. Dnes zodpovedá za to, aby  mystický liečivý duch prúdil k ľuďom a aj v tomto channelingu vysvetľuje, kedy je to možné a kedy nie a ako sa môžeme postarať o to, aby mystický liečivý duch vstúpil do našej mentálnej roviny, usadil sa tam a zostal tam cirkulovať.

Sangitar pred channelingom vysvetľuje: Človek má vo svojom svetelnom tele spirituálnu rovinu, mentálnu, emocionálnu a fyzickú. Na mnohé roviny môžu energie pritekať ľahko, avšak nie na mentálnu. Tam je to veľmi, veľmi ťažké, pretože je spojená s rozumom a kolektívne energie, ktoré sa vytvárajú, pochádzajú práve z tejto roviny. Rozum je neustále kŕmený informáciami od kolektívu, ale aj myšlienkami jednotlivého človeka. To sa spája s inými rovinami a potom nie je možné dosiahnuť vykúpenie. Mystický liečivý duch je jediná energia, ktorá by mala cirkulovať v mentálnej rovine. U mnohých ľudí sa tak teraz nedeje, nie je tam mystický liečivý duch, ale rozum.

Myriel v tomto channelingu okamžite zareagovala aj na otázku, ktorú Sangitar pred channelingom dostala: Uvoľňuje Channeling od Uriela pre energetickú očistu tela aj energetické stopy sľubov, ktoré stále zostávajú v našom svetelnom tele? Odpoveď bola: Nie, na to channeling nie je určený, ten sa týka tela, nie starých sľubov. Akonáhle však bola duchovnému svetu táto otázka vyslaná, začali sa prípravy a do channelingu Myriel bola zakomponovaná aj pre nás veľmi dôležitá časť: zrušenie energetických stôp starých sľubov z minulých inkarnácií, najmä z Avalonu a Atlantídy v našom svetelnom tele. Channeling tak nabral ešte viac na sile a na význame pre nás ako jednotlivcov: Môžeme tak urobiť obrovský skok späť k svojmu svetlu, k takému, s akým sme sem na planétu kedysi prišli a pracovať s oveľa väčšou silou.

Channeling sám o sebe je dlhý, má 43 minút, no je aj veľmi „výživný“ – po informačnej aj energetickej stránke. Je dobré ho opakovať, aby sa staré sľuby postupne uvoľňovali – vždy sa uvoľní len to, čo sme pripravení pustiť, presne tak, ako je pre nás v danej chvíli správne a dobré. Každé jedno slovo je naplnené energiou mystického liečivého ducha, nosnou energiou, pomocou ktorej budeme tvoriť nový svet. Pre prehĺbenie účinku channelingu odporúčam aj meditáciu s Heikom El’Shara. Nie je to len meditácia, je to aj veľmi účinné liečenie a dokonale nás uvoľní a pripraví na posolstvo duchovného sveta. Nevadí, ak neviete nemecky, meditácia ani channeling neobsahujú nič, čo je presne v danom momente potrebné počuť. Nechajte sa unášať energiou, poproste anjelskú družinu, nech sa o všetko postarajú a všetko prebehne tak, ako má.

Link na channeling v nemčine, meditácia začína 31:20, channeling začína 44:30.

Ja som Myriel. Zdravím každého jedného, zdravím kolektív s tónmi Omar Ta Satt. Mám v sebe mystické svetlo. S každým slovom, čo sa k tebe dostane, príde k tebe aj táto energia. Preto sa uvoľni, otvor na niekoľko okamihov svoje srdce, pretože niekedy stačí len jeden okamih, aby sa celý život zmenil.

Doba, v ktorej sa ľudia nachádzajú, je pre všetkých ľudí ťažká, plná výziev na všetkých úrovniach. No musí to tak byť, pretože veľká zmena, prvotnosť, skutočnosť prichádzajú stále viac.

Doba, v ktorej sa nachádzaš, je prechodnou fázou – prechodom od niečoho starého k niečomu novému. To nové je žiarivo krásne. Nové je to, čo nazývame skutočnosťou. Vaša planéta bude prinesená späť domov.

Všetky inkarnácie, cez ktoré si prešiel, ťa priniesli až sem. Dôvod, prečo zostávaš na tejto planéte, má hlboký zmysel. Tento zmysel spoznáš, keď počúvaš múdrosť svojej duše. Prechod znamená, že človek cez niečo prechádza. Často to nie je jednoduché a obzvlášť v tomto čase je to veľmi náročné, pretože kolektív duality skúša všetko, aby prekážal ľuďom a energiám svetla, aby prešli ku Quin’Taas a mohli ho zahliadnuť a žiť tam, na vašej planéte, tak, ako to bolo od začiatku vekov určené.

Práve vtedy, keď ľudia majú v sebe veľa lásky, práve vtedy, keď sú ľudia vedomejší ako možno ľudia, ktorí ešte spia, snažia sa kolektívne energie, brániť ti v tom, aby si šiel ďalej. Kolektívne energie presne vedia, ako ťa môžu zasiahnuť. Najčastejšie sa to deje na mentálnej úrovni, najčastejšie sa to deje cez rozum.

Mnohí ľudia majú v sebe dobré, pravé a prejavujú to navonok, sú plní radosti a lásky, pripravení otvoriť sa, dôverovať zmene. Na to treba odvahu. Potom sa však zapojí rozum a niekedy sa postaví nad všetko ostatné. Často je to kolektívny rozum a niekedy aj tvoj vlastný. Rozum, ktorý ti chce nahovoriť, že to naozaj nie je možné, rozum, ktorý ti chce nahovoriť, že možno nie si dosť dobrý, rozum, ktorý ti nahovára, že je lepšie byť opatrný a neustále ti tíško šepká: „Počúvaj mňa! Počúvaj mňa!“

Mentálna úroveň je spojená so všetkými úrovňami, a tak prechádzajú tieto energie ďalej: do emocionálnej roviny, do fyzickej roviny, dokonca do spirituálnej roviny. Niekedy máš pocity strachu, ktoré sa nafukujú, neistoty, nevieš, čo je správne alebo nesprávne a možno ani vôbec nevieš prečo. Často sú to energie, ktoré sa vylučujú na mentálnej úrovni, dosiahnu do tvojej emocionálnej roviny a uvoľnia sa ako pocity.

Všetko v tebe je navzájom spojené. Tvoja duša je spojená so všetkým, čo je v tebe, okolo teba. V tvojej duši je 12 vrstiev, je však jedna vrstva na povrchu, ktorá prijíma všetky energie z kolektívu. Nepreniknú do hĺbky tvojej duše, ale dajú sa veľmi cítiť. Často cítiš pochybnosti niekoho iného, vôbec to nie sú tvoje pochybnosti. Niekedy cítiš strach, niekedy sa cítiš na pochybách a opustený.

Preto je mystický liečivý duch taká intenzívna a nadovšetko dôležitá energia. Pretože len cez mystického liečivého ducha môžeš mentálnu úroveň dokonale vyprázdniť od odtlačkov a myšlienok, ktoré ti nerobia dobre.

Aké je to, keď mystický liečivý duch vojde dnu? Deje sa to vždy vtedy, keď si stíšený, v hlbokej meditácii, v okamihoch ticha, keď cítiš mier. V okamihoch, keď si celkom hlboko a celkom vedome spojený so svojou dušou, predovšetkým vtedy, keď si v zjednotenej čakre. Vtedy má mystický liečivý duch silu a aj oprávnenie ukladať energie v mentálnej rovine.

Opýtaj sa niekedy sám seba, koľko rozhodnutí v tvojom živote robíš z roviny rozumu, koľko rozhodnutí robíš z roviny srdca? V čase, v ktorom sa nachádzaš, je to tak, že energie z vrstiev tvojej duše sa ti hlasno ozývajú, chcú byť vypočuté, chcú byť videné, cítené, chcú byť brané vážne, s pozornosťou a rešpektom. Niekedy sa však ľudia na to neodvážia a znova a veľmi často k nim hovorí rozum. To vedie k hlbokej vnútornej rozorvanosti. A pretože všetko je energia, energia vôbec nevie, kde by sa vlastne mala uložiť. Preto je také dôležité, aby si si z času na čas urobil čas a vošiel do ticha, aby si sa porozprával so svojou dušou a celkom hlboko precítil múdrosť tvojej duše. Aby si bol pripravený na to, čo ti hovorí tvoja duša, aby si ju počúvol a previedol to do činu, bez ohľadu na to, čo ti hovorí tvoj rozum.

Ku každej zmene v živote je potrebná odvaha, dôvera, otvorenosť a aj púšťanie. Keď máš však podporu energie tvojej duše, a nie energie tvojho rozumu, tak všetko to, pre čo sa rozhodneš z úrovne tvojej duše, ti prinesie blaženosť, pretože tvoja duša je taká múdra!

Niekedy sú však v tebe aj energetické odtlačky, ktoré pochádzajú z minulých inkarnácií, ktoré ťa niekedy blokujú, aby si žil svoj vlastný život tak, ako by si ho rád žil. Často sú to odtlačky z Avalonu a Atlantídy, ktoré ti bránia robiť to, prečo si tu. Pretože každý človek, každý jeden človek, ktorý počúva toto posolstvo, má poslanie duše, ktoré chce byť splnené. Možno cítiš toto poslanie, možno aj vieš, čo je tvojou úlohou. No niekedy to nevieš previesť do činu, pretože sa cítiš blokovaný, pretože je tam niečo, čo ti nedovolí robiť to, čo cítiš. To môžu by odtlačky z minulých inkarnácií.

V tomto čase, v akom sa nachádzaš, je potrebné veľa odvahy, veľa odvahy, pretože robíš mnoho rozhodnutí, počas každého jedného dňa tvojho života. Niekedy niečo pustíš preč, niekedy musíš prekročiť tvoje vlastné hranice. Avšak to, čo dostaneš späť, je také veľkolepé a tak oveľa viac, ako môžu slová vyjadriť! Ale ako sa to k tebe môže dostať, ako sa to k tebe môže dostať, ak nie si pripravený urobiť, čo je v tebe?

Mnoho ľudí sa ťa snaží práve v tomto čase ovplyvniť. Mnoho vzťahov sa rozíde, mnoho priateľstiev sa rozpadne. Koľkí ľudia sa snažia stiahnuť ťa na svoju stranu, aby ti povedali, že máš byť znova rozumný, aby si sa neoddával, nepúšťal preč, či dokonca dôveroval, že si viac ako len človek. No ja ti hovorím: Žiadny človek nech ťa neovplyvňuje! Buď sám sebou, dôveruj tomu, čo v sebe cítiš. Dôveruj svojej múdrosti, dôveruj blaženosti, pokoju, bezpečiu. Dôveruj tomu božskému v sebe.

Vždy ide o spoločné pôsobenie rôznych energií. Je veľmi dôležité v tomto čase, aby si sa obracal k tomu, čo ti robí dobre, čo ťa oslobodzuje, čo ťa podporuje a utešuje, čo umožňuje tvojmu vedomiu rásť. Zameraj svoj pohľad a drž svoj fokus na dobré, pravé a pekné v tvojom živote.

Snaž sa pochopiť, že všetci ľudia, všetky národy tejto Zeme majú rovnaké želania, rovnaké túžby, rovnaké strachy ako máš aj ty. Len to, ako ich znášajú, ako ich žijú je veľmi rozdielne. Buď vzorom tým, že sa ponoríš do lásky, tým, že uznáš a cítiš, že si viac, ako len človek, oveľa viac, oveľa viac.

Každá zmena znamená aj niečo pustiť preč, rozhodnúť sa. Vaša planéta stojí pred najväčšou zmenou, aká kedy bola. Chceš byť toho súčasťou a pracovať na tom? Chceš byť súčasťou toho, čo sa otvorí a podporovať ľudí, aby v sebe našli odvahu? Alebo sa stiahneš späť a budeš lamentovať nad nespravodlivosťou? Chceš vstupovať do boja?

Ja ti hovorím: S bojom nikdy nič nedosiahneš. Boj neprináša mier. Láska prináša mier. Pochopenie prináša mier. Tolerancia prináša mier. Súcit prináša mier.

Nie sú to len slová, čo počúvaš. Sú to posolstvá zo skutočnosti. My nemáme predsudky voči žiadnemu človeku, pretože vieme, že všetci ľudia na tejto planéte majú v sebe božské svetlo. Možno ešte nemali žiadnu príležitosť v sebe to precítiť. Pomáhaj im teda, aby to našli – tvojimi schopnosťami, tvojimi láskavými slovami, tvojou energiou, všetkým, čo prispieva k tomu, aby si podporoval ľudí. Nájdeš to správne.

Keď sa uvoľníš a ponoríš do slov Myriel, budeš môcť cítiť, ako sa mystický liečivý duch ukladá v mentálnej rovine. Si celkom spojený so sebou, celkom spojený so sebou, celkom spojený so sebou. No ja ti odovzdám jeden veľký dar. Robíme to preto, lebo si ťa vážime a ctíme, pretože ťa milujeme, pretože vieme, že si jeden z nás. Hoci máš telo, si jeden z nás.

Pokúsime sa oslobodiť ťa od energetických odtlačkov z minulých inkarnácií, aby si mohol prinášať činy, aby sa rozpustili bloky, aby si bol slobodný. Vdychuj svetlo lásky. S každým nádychom sa ponáraš hlbšie. Dych ťa nesie ešte hlbšie. S hlbokým zámerom zjednocuješ svoje čakry a rastieš ako Slnko, s každým nádychom viac a viac. Cítiš božskú silu v sebe, tvorivé svetlo ťa obaľuje. Cítiš sa v bezpečí.

Otváraš svoje vnútorné oko a s hlbokým nádychom sa ocitneš na zelenej lúke. Cítiš, ako ťa Slnko hreje. Cítiš vôňu trávy. Vyzerá to, akoby si nebol sám. Cítiš kúzlo, čo ťa obklopuje, keď ideš po lúke. Vnímaš mystiku, mágiu. Akoby z ničoho nič sa ocitneš pri modrom chráme. Nádherne sa ligoce, ako Slnko. Cítiš sa byť veľmi spojený. Vojdeš do hlbokého zámeru.

Keď si pripravený, budeš pozvaný vstúpiť do chrámu. Rozhliadaš sa okolo seba. Cítiš každú energiu, mystickosť, kúzlo. Tam, kde si, sa nachádza zlatý trón. Si pozvaný sadnúť si naňho. Cítiš, že tu nie si sám. Hlboký pocit bezpečia, hlboký mier sa šíri. Uvedom si, že toto je nádherný proces. Keď nám dáš povolenie, my teraz rozpustíme odtlačky z minulých inkarnácií, ktoré ti nie sú užitočné. Ale len tak, ako je pre teba správne a dobré. Daj nám teraz povolenie formou tvojho pôvodného mena alebo formou hlbokého zámeru. A teraz za tónov skutočnosti rozpustíme všetko, čo ťa blokuje a je pre teba prekážkou, aby si bol slobodný a plnil svoju úlohu.

(hudba)

Tak sa to udialo, k tvojmu najvyššiemu dobru. Teraz si oslobodený od mnohých, mnohých energií, ktoré ti už nie sú užitočné. Vstaň teraz z trónu. Opúšťaš chrám a ideš späť po lúke. Precítiš ešte raz energiu kúzla, mystiky, mágie. Zhlboka sa nadýchneš. Si celkom spojený so sebou.

Budeš pozorovať zmeny, budeš sa cítiť slobodnejšie, mocnejšie, odvážnejšie. Neodstránili sme len energie, ktoré pre teba už nie sú užitočné, dodali sme ti tiež energiu Prosonodo svetla, energiu Ana’Anaraa.

Dám ti teraz čas, aby si ešte zblízka precítil, čo posolstvá, energie v tebe uvoľnili, ako sa teraz cítiš.

Lúčim sa s tebou. Bola to pre mňa veľká radosť, pre teba a s tebou pracovať. Dôveruj: Nie si sám. Sme vždy s tebou. Vnímaj túto lásku. Vnímaj, ako si podporovaný a ako si v bezpečí. Buď plný istoty a teš sa na to, čo príde.

An’Anasha