Modlitba k Ježišovi v nových energiách

Od: Myriel

Ďalším príkladom, ako môže vyzerať modlitba v energiách nového veku, je nasledovná modlitba k Ježišovi. Rozdiel oproti tomu, čo možno poznáte, je v tom, v Novom veku pripúšťame, že boh je v nás, že my sami sme prejavom boha na Zemi, že nie sme od neho oddelení, že božia sila sa cez nás prejavuje, ak jej to umožníme. Že pochádzame z univerza a rozhodli sme sa prísť na túto planétu, aby sme splnili úlohu, ku ktorej sme sa zaviazali – vrátiť ju späť do skutočnosti.

Nie je dôležité poznať modlitbu naspamäť, ani používať presne tieto vety a slová, je to len príklad na inšpiráciu, ako môže vyzerať. Dôležité je, aby modlitba vždy prúdila z hĺbky nášho srdca, aby nás zaplavila a rozžiarila. Prázdne slová, ktoré zostanú len v našej hlave a ktoré prečítame či odrečníme bez toho, aby sme im venovali hlbšiu pozornosť, bez toho, aby prúdili zo srdca, nie sú modlitbou, sú len prázdnymi slovami, ktoré nič nezmôžu. Naopak slová plné lásky, pozornosti, zámeru, vďačnosti, ktoré vychádzajú z našej duše a celú ju naplnia, tie majú obrovskú silu, okamžite dorazia k adresátovi a prinášajú zázraky.

Aby sme zvýšili silu (akejkoľvek) modlitby, je dobré, ak sa predtým stíšime, vyprázdnime hlavu, ponoríme do svojho vnútra (ideálne využiť na to kryštál Avatara) a zvoláme svoje čakry, aby sa zjednotili do veľkej zjednotenej čakry srdca. Tým vystúpime z duality a ocitneme sa v skutočnosti.

Ehyeh Asher Ehyeh = Som, ktorý som – invokácia božej sily v nás

So´ham = Som boh – invokácia božieho otlačku v nás

Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, So’Ham.

Som božský človek na Zemi. S každým nádychom narastá moje svetlo, pre Matku Zem, pre všetkých ľudí.

Ježiš, volám ťa a prosím, aby si ma naplnil tvojím svetlom. Naplň ma láskou, vďačnosťou, dôverou, radosťou, odvahou, hojnosťou, zdravím.

Pomôž mi stať sa tým, kým som vždy bol. Viem, že si vo mne a že sa chceš v mojej duši prejaviť. Nech tvoje vedomie vo mne rastie a prejavuje sa cezo mňa. Nech moje svetlo žiari a zjednocuje srdcia ľudí.

Viem, že som sa kedysi rozhodol prísť sem a slúžiť ľuďom a planéte. Mnoho častí mojej duše som nechal tam, kde som bol stvorený. Dávno som zabudol, kým som. Dlho som si myslel, že som človek. Ale teraz viem, že som čistý duch, ktorý prišiel na Zem, aby slúžil ľuďom. Ježiš, prosím, pomôž mi spomenúť si. Prosím, daj mi pocítiť, kým som, v každej mojej bunke. Daj mi pocítiť, čo znamená jednota a skutočnosť.

Keď si so mnou, nič mi nechýba, pretože ma držíš za ruku a vedieš ma k zdroju života, k zdroju božstva. A viem, že keď sa v tomto zdroji vykúpem, budem zjednotený s božskou prítomnosťou.

Ehyeh Asher Ehyeh. Som ten, ktorý som.

An’Anasha