Channelingy na každý deň

Niektoré channelingy sa dajú používať ako medikamenty. Je vám ťažko? Cítite sa na dne? Strácate silu ísť ďalej? Máte pocit, že ste nikto a vôbec na vás nezáleží? „Dajte“ si anjela lásky. Dostanete nesmiernu podporu, nádhernú, jemnú, no zároveň neochvejnú. 

Ďalší zo skupiny „pracovných channelingov“. Nehľadajte v ňom veľa informácií, je určený pre dušu. Anjel lásky sa jej hlboko dotýka a vďaka tomu môžeme vnímať, čo to znamená, keď sme svetlo, aké to je byť súčasťou skutočnosti. Keď na vás problémy bežného dňa začnú príliš doliehať, Anjel lásky vás znova vráti do stavu, keď budete v spojení sám so sebou, s tým, čo je vo vás hlboko ukryté, pomôže vám oddeliť sa  od duality a napojiť sa na skutočnosť. Je oveľa lepšie, keď channeling budete počúvať – aj keď nerozumiete nemecky, vtedy sa odstaví rozum a energie môžu prúdiť priamo do duše a priniesť vám najlepší úžitok.

Toto je channeling, ku ktorému sa môžeme pravidelne vracať, pretože nám vie priniesť veľkú úľavu. Nielen nás El Morya vie vytiahnuť z hĺbok pochybností, dezilúzie a smútku, ale nás aj oslobodí od všetkého, čo nám tento stav spôsobilo – od energií spoločnosti, od energií ľudí z nášho okolia, a zloží z nás všetky ich starosti, pochybnosti, bremená, hnevy a všetko to, čo sme z nich do seba prijali. Obzvlášť v čase neustále sa zväčšujúcich transformácií je veľmi dôležité pravidelne prechádzať takouto očistou.

Poznáte ten pocit, keď ste v bazéne s umelými vlnami, celkom blízko pri zdroji vĺn a musíte sa naladiť na ich rytmus, aby ste sa udržali na vlnách? Ak sa vám to podarí, môžete si to veľmi užiť, ak sa budete hýbať v inom rytme, vlny vás čoskoro potopia. To isté sa deje s nami každý jeden deň, len nie sme ponorení vo vode, ale v energiách. A ich vibrácie sa stupňujú. Ak sa na ne naladíme, ak sa naladíme na rytmus božieho zdroja, božieho dychu, budeme si to nesmierne užívať, ak nie, vlny nás budú potápať a my sa budeme životom len potácať. A pomôže nám s tým Kryon a jeho channeling. Je z novembra 2009, no aktuálny bude stále, až dovtedy, kým nepríde k vzostupu. Prináša informácie o tom, čo je to dych boží a prečo je dôležité naladiť sa na jeho rytmus. Tiež nalaďuje našu merkabu, naše bunky na rovnaké vlny ako sú tie, čo vychádzajú zo zdroja. Je veľmi dobré prechádzať týmto channelingom opakovane a často, aby sme boli čo najviac „na vlne“ a nie „pod vlnou“. Prípadne každé ráno požiadať Kryona, aby naladil našu merkabu a naše bunky na dych boží. Je to veľmi účinné a vie nám to nesmierne pomôcť – dni budú oveľa jednoduchšie.

Toto je fantastický channeling, ktorý nám môže pomôcť, keď nám je ťažko na tele. Patrí do skupiny praktických pracovných channelingov, ktoré nám pomáhajú vydržať a ktoré môžeme používať znova a znova, vždy, keď treba. Keď nás dlávi únava či nespavosť, bolesti, závrate, chvenie, jednoducho vtedy, keď prichádzajúce energie a prebiehajúce transformácie sú príliš silné a naše telo nevládze s nimi držať krok.

Matka Mária: S dôverou sa na mňa obráť

verejný channeling 08/2014, 36 radcov svetla – zv. 4

„Niekedy potrebuješ niečo mimo svoj okruh, o čo sa môžeš oprieť. Kde sa môžeš uvoľniť. Kde ťa bezpodmienečne chápu. Kde sa nič, čo povieš, neposudzuje. Kde sa vidí iba to, čím skutočne si: čistá láska. Ja som pripravená, som pripravená dať ti to.“ Matka Mária nám vždy, vždy ponúka svoju náruč, v ktorej nás pohladí, utrie slzy, učičíka a dodá silu pokračovať, keď je nám ťažko. 

Melek Metatron: Posolstvá mieru

CD – dar od Sabine Sangitar

Doba, v ktorej žijeme, nie je jednoduchá ani ľahká. Vie to aj duchovný svet, preto nám prináša pomoc vo forme posolstva Meleka Metatrona, naplneného pokojom a láskou. „V týchto časoch je dualita veľmi hlučná. Často vôbec nevieš, čo s Tebou deje. Pokoj a mier, ktoré hľadáš, nájdeš len v sebe. Počas channelingu ťa Melek Metatron zavedie do hlbokého pokoja a prinesie ti posolstvá mieru a bezpodmienečnej lásky. Zoberie ťa na energetickú cestu do nezvyčajných oblastí, aby si mohol viac cítiť hlboký mier, radosť zo života, bezpečie, nádej, moc a silu. Nie si nikdy sám.“, uvádza sa na stránke Shimaa.  CD je mimoriadnym darom duchovného sveta a Sabine Sangitar, aby sme lepšie zvládali tento náročný čas. Prináša hlboké uvoľnenie, oslobodenie od strachov, ťažoby a starostí a vedie nás k pokoju, vyrovnanosti, uvoľnenosti, bezpečiu a láske.

Nechajte sa obaliť nádhernou jemnou, no silnou a hlbokou láskou a pocitom, že je o vás v každom momente postarané, ktoré prináša Nirengaa. Vďaka audio nahrávke channeling rýchlo pomôže zbaviť sa všetkých starostí, nastoliť hlbokú harmóniu, zažívať pocity blaženosti a vnímať čaro dnešnej doby. Účinok je naozaj veľmi silný. 

Od duchovného sveta dostávame množstvo nádherných darov. Nie vždy si však ich hĺbku a silu uvedomujeme a nie vždy cítime dosah toho, čo nám ponúkajú, pretože často zasahujú rôzne naše energetické úrovne, kam nie vždy „dovidíme“. Tentoraz sme však dostali dar, ktorý zasahuje naše telo. Nič podobné, čo by pomáhalo nášmu telu tak, ako tento channeling, sme doposiaľ nedostali. Anjel Uriel so svojimi pomocníkmi a svojou veľkou spirituálnou silou má moc z nášho tela vytiahnuť všetky energetické stopy všetkých škodlivín, ktoré sa kedy doňho dostali, z každého jedného orgánu. Všetky škodlivé účinky liekov, očkovaní, anestézií, potravín či nášho šatstva. Aj naše telo môže byť konečne slobodné. Channeling priniesla Sabine Sangitar ako reakciu na očkovanie proti Corone. Neslúži však len na ochranu pred týmto očkovaním, jeho záber je oveľa hlbší a univerzálnejší.​

Channelingy A-I

Adamis, Adonai Ashtar Sheran, Amwa, Angelika Lea, Anjel lásky, Budha, El Morya, Enoi, Esaja, Gabriel, Ganesha, Grace, Chamuel, Inaaf...

Channelingy J-K

Ježiš, Kráľ Artuš, Kryon, Kuthumi...

Channelingy L-M

Lady Amethyst, Lady Nada, Lady Shyenna, Lilly’Ana, Lumina, Maha Cohan, Majster Lao Tse, Maris, Matka Mária, Merlin, Melek Metatron, Myriel...

Channelingy N-Z

Naburaa, Nathaniel, Nirengaa, Noah, Noharees, Norina, Sai’Ba’Emh, Sanat Kumara, Seraphis Bey, Seth, Shakti, Shan’Shija, Sheldrak, Shiva, Shyaad, Toth, Uriel...