Channelingy A-I

A

Adamis

Na’Naam energia prúdi

verejný channeling 06/2015, 36 radcov svetla – zv. 5

Energia Na’Naam je magnetická energia, ktorá začala na Zem pritekať v júni roku 2015. Vtedy na verejnom channelingu Adamis z magnetického vesmíru Quadril 5, ktorý nám ju prináša, hovoril o tom, čo táto energia je a čo sa jej účinkom s nami deje, aké zmeny sa dejú. Na’Naa energia je jedna z nosných energií nového sveta a má blahodárny účinok na naše fyzické telo.

Adonai Ashtar Sheran

Cesta lásky

36 radcov svetla – zv. 1 (súhrn)

Ashtar Sheran hovorí o tom, prečo nám duchovný svet neodpovie na každú našu otázku. Je to preto, že nás chcú voviesť do nového pohľadu (srdcom a láskou) tak, aby sa starý pohľad (intelektom) a staré vzory úspešne rozpustili. A aj preto, lebo intelektom nie sme schopní porozumieť všetkému, čo sa deje na Zemi. Cesta, ktorou musíme ísť, je cesta srdca a lásky, dôvery a viery, nie cesta intelektu. 

O univerze

Kryonfestival jeseň 2006

V tomto channelingu prináša Ashtar Sheran trochu iný pohľad, na aký sme zvyknutí. Nie je to pohľad, ktorý pomáha nám pozemšťanom vidieť svet za závojom, ale opačný: pohľad obyvateľov vesmíru na to, čo nás pozemšťanov čaká, aby sme sa začlenili medzi nich.

Dôsledky aktivácie tretej úrovne svetelného tela

verejný channeling 05/2009, 36 radcov svetla – zv. 1

Kedysi bolo možné, aby sme nepočúvali svoju dušu a robili to, čo nám kázal rozum. Dnes to už možné nie je. Ak dušu a jej želania naďalej potláčame, prejaví sa to silnými problémami – psychickými aj fyzickými. Túto zmenu priniesol Nový vek a spustila sa po tom, ako bola planéte aktivovaná tretia úroveň svetelného tela. Čo to vlastne znamená a aké ďalšie zmeny to prinieslo, o tom hovorí Ahstar Sheran v tomto channelingu.

Mier všetkým národom

verejný channeling 8.3.2022

Tento channeling nám priniesol duchovný svet krátko potom, ako Rusko začalo vojnu proti Ukrajine, aby nám pomohol túto situáciu zvládnuť. Ako vždy, prináša iný uhol pohľadu a ukazuje procesy, ktoré teraz prebiehajú na planéte a ich zmysel. A najmä, prináša pokoj do duše a mier každému jednému aj celej planéte.

Amwa

Odchod Arkturiáncov

verejný channeling 11/2015

Arkturiánci sú bytosti z planéty Arkturus, ktoré pomáhajú našej planéte vstúpiť do vyššej dimenzie. Pracujú najmä na planetárnej mriežke. Sú veľmi priateľskí a majú radi ľudí. Pred časom bolo možné, aby sa veľká časť z nich vrátila domov – a pri tejto príležitosti prehovoril jeden z nich, Arkturiánec Amwa.

Angelika Lea

O zázrakoch a o Ana’Anaraa

Súhrn zo Sol’A’Vana krokov

Angelika Lea prináša posolstvo o tom, ako dosiahnuť to, aby sme dokázali manifestovať zázraky a aký súvis s tým má kryštál ANA’ANARAA.

Tvorivá sila nebeskej radosti

Kryonfestival jar 2013, 36 radcov svetla – zv. 2

Channeling Angeliky Lei má síce už svoj vek, no jej slová nemajú o nič menšiu silu a dôležitosť, akú mali na jarnom Kryonfestivale 2013, kedy svoje posolstvo priniesla. Mnohí sa nechávame životom tlačiť do situácií, ktoré nás zaťažujú a zabúdame pritom na radosť a najmä ľahkosť, ktoré sú nevyhnutné, ak chceme byť šťastní a tvoriť svoj život podľa svojich predstáv. Angelika Lea nám to pripomína a ako dar necháva do nás prúdiť energiu čistej nebeskej radosti – energie Eleua.

Lentos

Kryonfestival jar 2014

Ak patríte ku skupine, ktorá nasledovala Ježiša v čase jeho inkarnácii na Zemi, všetky spomienky na obdobie spojené s príchodom a životom Ježiša sú uložené vo vašej duši. Angelika Lea bola súčasťou toho obdobia ako zvestovateľ a nasledovníkom Ježiša je dôverne známa. Možno sa vám pri tomto channelingu otvoria spomienky na toto obdobie, na Lentos. 

Zážitky z walk-in

verejný channeling 05/2014

Angelika Lea je po Kryonovi druhou duchovnou bytosťou, ktorá mám odovzdala svoje zážitky z Walk-in, počas verejného channelingu v máji 2014, po Walk-in na jarnom Kryonfestivale v apríli 2014. Často k nám nehovorí, no má k nám veľmi blízko a tí, čo šli svoju cestu spolu s Ježišom, keď žil na Zemi, majú veľmi blízko k nej.

Anjel lásky

Trápia vás starosti a obavy? Mávate pocit, že za nič nestojíte, nedarí sa vám a nikam sa neposúvate? Odovzdajte všetky svoje starosti a pochybnosti anjelom, aby ich z vás sňali. Anjel lásky vás povedie, aby všetky pocity, ktoré vám nič dobré neprinášajú a ktorých ste pripravení vzdať sa, boli nahradené darmi duchovného sveta: Zlatými guľami energie lásky, ktoré si samé nájdu vo vašom systéme svoje miesto a v pravý čas uvoľnia svoju energiu. 

Sme s tebou vo dne i v noci

verejný channeling 09/2014, 36 radcov svetla – zv. 4

Niektoré channelingy sa dajú používať ako medikamenty. Je vám ťažko? Cítite sa na dne? Strácate silu ísť ďalej? Máte pocit, že ste nikto a vôbec na vás nezáleží? „Dajte“ si anjela lásky. Dostanete nesmiernu podporu, nádhernú, jemnú, no zároveň neochvejnú. 

Uvoľni sa do krídel anjelov

verejný channeling 09/2015

Ďalší zo skupiny „pracovných channelingov“. Nehľadajte v ňom veľa informácií, je určený pre dušu. Anjel lásky sa jej hlboko dotýka a vďaka tomu môžeme vnímať, čo to znamená, keď sme svetlo, aké to je byť súčasťou skutočnosti. Keď na vás problémy bežného dňa začnú príliš doliehať, Anjel lásky vás znova vráti do stavu, keď budete v spojení sám so sebou, s tým, čo je vo vás hlboko ukryté, pomôže vám oddeliť sa  od duality a napojiť sa na skutočnosť. Je oveľa lepšie, keď channeling budete počúvať – aj keď nerozumiete nemecky, vtedy sa odstaví rozum a energie môžu prúdiť priamo do duše a priniesť vám najlepší úžitok.

B

Budha

Ži tu a teraz

Súhrn zo Sol’A’Vana krokov

Budha hovorí o tom, čo je žiť tu a teraz. V každom jednom okamihu nášho života máme možnosť sa rozhodovať, vždy tu a teraz. Svojím rozhodnutím môžeme zmeniť svet. Ak sa pozeráme do budúcnosti, uberáme z energie, ktorá vyživuje to, čo už máme, čo už existuje. Všetko sa energeticky deje tu a teraz, v tomto okamihu. Ak chceme zmeniť budúcnosť, treba ostať tu a teraz a zmeniť to, čo nám šepká duša. Zázraky sa nedejú v budúcnosti, dejú sa teraz.

Nádych za nádychom

36 radcov svetla – zv. 8

Veľké veci sa dejú v maličkých krokoch. Jeden za druhým. Okamih za okamihom. Nádych za nádychom. Budha nám pomáha uvedomiť si, že toto je cesta, ako sa vyslobodiť z duality a usadiť sa v skutočnosti. V každom jednom okamihu, s každým jedným nádychom máme možnosť rozhodnúť sa, ktorej strane bude patriť.

D

David, Atlanťan

Ponáraj sa do ticha

36 radcov svetla – zv. 8 (súhrn)

Najväčšie dary, ktoré dostávame od duchovného sveta, sú intenzívne energetické prúdy. Treba mať však na pamäti, že žiadna energia nemá rada tlak. Tlak zužuje prúd energie, preto nie je dobré byť na seba príliš prísny. Energia chce byť voľná, chce cirkulovať, šíriť sa, rozprávať sa s nami. David mám dáva zopár rád o energiách.

E

El Morya

Oslobodenie od kolektívnych energií

verejný channeling 08/2010, 36 radcov svetla – zv. 4

Toto je channeling, ku ktorému sa môžeme pravidelne vracať, pretože nám vie priniesť veľkú úľavu. Nielen nás El Morya vie vytiahnuť z hĺbok pochybností, dezilúzie a smútku, ale nás aj oslobodí od všetkého, čo nám tento stav spôsobilo – od energií spoločnosti, od energií ľudí z nášho okolia, a zloží z nás všetky ich starosti, pochybnosti, bremená, hnevy a všetko to, čo sme z nich do seba prijali. Obzvlášť v čase neustále sa zväčšujúcich transformácií je veľmi dôležité pravidelne prechádzať takouto očistou.

Enoi

Zbav sa svojich hraníc – Sväté dary

verejný channeling 02/2015, 36 radcov svetla – zv. 5

Nič nie je nemožné, zbav sa svojich hraníc – to je posolstvo anjela múdrosti Enoi. Prišiel čas zažiť, že my sami sme pravými majstrami, ktorí tvoria svoj život. Okrem toho nám Enoi prináša aj sväté dary – aké to sú, musí zistiť každý sám, pre každého sa môžu líšiť.

Esaja

Duša túži po bezpodmienečnej láske

verejný channeling 03/2015, 36 radcov svetla – zv. 5

Anjel Esaja je anjelom starostlivosti a opatery. Prináša nám to, čo dáva každá mama svojmu dieťaťu: bezpodmienečnú lásku, prijatie, pocit bezpečia, starostlivosť, to, čo mnohým dospelým už chýba.

G

Gabriel

O symptómoch svetelného tela a uzemnení na všetkých úrovniach

Kryonfestival jeseň 2013, 36 radcov svetla – zv. 2

Milovaný Anjel Gabriel! Nespomína sa často, neprináša nám veľa posolstiev, zato jeho pomoc je zázračná a neoceniteľná. Vie nám pomôcť od bolesti tela. Vždy rýchlo a spoľahlivo pomôže. V tomto channelingu vysvetľuje, čo sú symptómy svetelného tela a prečo vznikajú. Prináša nám tiež informácie o uzemnení a ako sa máme uzemňovať na všetkých štyroch úrovniach.

Ganesha

Rozpustenie prekážok a odporu

verejný channeling júl 2010, 36 radcov svetla – zv. 3

Ganesha sa k nám neprihovára často, no jeho energia je láskavá, hladiaca, milujúca a silná. V tomto channelingu nám prináša poznanie o tom, prečo sa nám vždy nedarí manifestovať si to, čo chceme najviac – lásku, zdravie, radosť. Navyše – ak to dovolíme –, odstráni z nás prekážky, ktoré nám v tom bránia. 

Grace

O poznaní a inkarnáciách

Jesus seminár 2019 (súhrn)

Grace je svetlo manifestácie. Veľkou mierou nám pomáha s veľkou manifestáciou, teda s tvorením nového sveta, nielen svojho malého súkromného. Napríklad aby už žiadnemu zvieraťu ani človeku ani rastline, vode či vzduchu nebolo ubližované, alebo aby sa zmenilo školstvo a školy začali fungovať tak, aby deti podporovali a nie ničili. Toto je kúsok z jej channelingu, kde Grace hovorí o tom, čo je poznanie a o našich inkarnáciách.

H

Hiam’Destranus

Aktivácia lemurijských strážcov Annotha a Neroosa

Kryonfestival jeseň 2010, 36 radcov svetla – zv. 3

Predchodcom tohto channelingu je channeling Kryona o lemurijskom ohni lásky, v ktorom prinášame život strážcom dimenzionálnej brány epochy Lemurien. Na záver prehovorí aj prebudený strážca Annoth.​

CH

Chamuel

Ak sa vám nedarí nájsť životného partnera, s ktorým by ste mohli v láske tráviť spoločné dni, dôvod to môže mať v minulých inkarnáciách, v ktorých ste kvôli ľudskej láske zažili bolesť a trápenie. Stopy po týchto bolestiach môžu byť stále vo vašom svetelnom tele prítomné a brániť vám tak v nových vzťahoch. Chamuel nám prinináša pomoc – rozpustenie všetkých týchto bolestí, aby ľudská láska do života mohla vstúpiť.

V tomto channelingu z jarného Kryonfestivalu 2009 Anjel Chamuel hovorí o tom, ako ľudské slová môžu ľudskú lásku naplniť bolesťou a strachmi, že lásky nie sme hodní. Je potrebné nájsť odvahu, otvoriť sa láske, hovoriť slová plné lásky, lebo to nám dá slobodu a privedie nás do božej lásky. Na tomto festivale Anjel Chamuel ako walk-in ukotvil na Zemi nový kryštál ľudskej lásky ShenArin, ktorý nám pomáha vnímať ľudskú lásku v jej hlbokej podstate – lebo všetci sme láska.

Perly lásky

verejný channeling december 12/2011, 36 radcov svetla – zv. 9

Channeling , v ktorom nám Anjel Chamuel uloží do duše perly lásky, ktoré majú moc plniť naše želania, aby pomáhali nám aj ostatným ľuďom.

Radosť zo života

36 radcov svetla – zv. 1

Anjel Chamuel nám v channelingu pomáha zmeniť v sebe vedomie tak, aby sme mohli radosť zo života zažívať každodenne.

Nazri do hĺbok svojej duše

verejný channeling 12.2.2021

„Ja som kruh, som znovuzjednotenie srdca. Som anjel srdcového centra. Uzatváram kruh, ktorý ľudia kedysi prelomili, aby spadli do duality. Privádzam ťa späť, prevádzam ťa bránou k jednote, uzatváram kruh a zapaľujem tento kruh mojou energiou, aby bol naplnený svetlom a žiarou. Tento kruh ťa obklopí vrúcnosťou a láskou.“ To sú slová Anjela Chamuela a taký je aj jeho channeling. Naplní nás svetlom a žiarou a obklopí vrúcnosťou a láskou. Je veľkou podporou pre ťažké dni, kedy strácame silu a začíname pochybovať. Obalí nás do anjelských krídel, daruje nám ľahkosť a nasmeruje našu myseľ na to dobré a krásne. 

I

Inaaf

O energiách

36 radcov svetla – zv. 5

Inaaf je milujúca a priateľská bytosť, ktorá nás spája s prírodnými bytosťami a inými ríšami, ktoré žijú na tejto planéte. Je strážcom stromu duší. Stará sa o a žije v strome duší, pri ktorom sedával Ježiš a pri ktorom ste s ním možno sedávali aj vy. V channelingu nám prináša posolstvo o energiách stromov a rastlín. Každý strom má svojho strážcu, ducha, ktorý je plný múdrosti a lásky. Duch stromu je zodpovedný nielen za svoj strom, ale pôsobí aj pre prírodu, bielo-modrý národ, prírodných duchov, pre zvieratá. Mnoho zvierat cíti túto energiu a jej silu, a preto sa zdržujú v blízkosti stromov.

Channelingy J-K

Ježiš, Kráľ Artuš, Kryon, Kuthumi...

Channelingy L-M

Lady Amethyst, Lady Nada, Lady Shyenna, Lilly’Ana, Lumina, Maha Cohan, Majster Lao Tse, Maris, Matka Mária, Merlin, Melek Metatron, Myriel...

Channelingy N-Z

Naburaa, Nathaniel, Nirengaa, Noah, Noharees, Norina, Sai’Ba’Emh, Sanat Kumara, Seraphis Bey, Seth, Shakti, Shan’Shija, Sheldrak, Shiva, Shyaad, Toth, Uriel...

Súhrny channelingov z festivalov a seminárov

Kryonfestival, Sol'A'Vana fest, Ježišov seminár