Channelingy N-Z

N

Naburaa

O cítení - Spevy hviezdneho semä

Kryonfestival jeseň 2019

Verejne prístupný channeling z jesenného Kryonfestivalu 2019 – Naburaa, bytosť z hviezneho semä. Je nabitý informáciami o tom, čo vlastne sú spevy hviezneho semä, prečo sú pre nás dôležité a prečo práve teraz. 

Vstupom do duality sme svoj zrak a schopnosti zahalili do závoja duality, ktorý nás oddeľuje od skutočnosti. Rovnaký závoj duality máme aj na svojich pocitoch. Do skutočnosti sa dostaneme ale len vtedy, ak odstránime každý závoj, aj ten z pocitov. A v tom nám práve pomáhajú spevy hviezneho semä – odstraňujú závoj zabudnutia z našich pocitov.

Nathaniel

Energia liečenia a omladzovania

Kryonfestival jar 2012

Nathaniel v channelingu hovorí o energii liečenia a omladzovania, ktorej je nositeľom. Je nádherný. Jednoduchý a veľmi účinný. Môžete si pripraviť hudbu na časť, keď bude Nathaniel prenášať energie liečenia a omladzovania.

Nirengaa

Vnímaj čaro Nového veku

verejný channeling 12/2015, 36 radcov svetla – zv. 5

Nechajte sa obaliť nádhernou jemnou, no silnou a hlbokou láskou a pocitom, že je o vás v každom momente postarané, ktoré prináša Nirengaa. Vďaka audio nahrávke channeling rýchlo pomôže zbaviť sa všetkých starostí, nastoliť hlbokú harmóniu, zažívať pocity blaženosti a vnímať čaro dnešnej doby. Účinok je naozaj veľmi silný. 

Noah

Uzemnenie s kryštálmi

Sol’A’Vana fest, 11/2018

Energie na Zemi narástli. Najdôležitejším pre ďalšie obdobie sa stal mystický liečivý duch. Ten však príde len vtedy, keď máme mentálnu rovinu úplne vyčistenú od dualitných myšlienok. Duchovný svet nám v tom pomáha tak, že nám priniesol nový spôsob uzemnenia na všetkých úrovniach pomocou kryštálov, kde sa začín práve v mentálnej rovine. Stalo sa tak na Sol’A’Vana Feste v decembri 2018 a urobil tak Noah. 

Noharees

Treťou planétou, ktorá prešla vzostupom, bol Eris. Bolo to začiatkom roka 2012. Noharees nás zavedie na Eris a zoberie nás k tomu najcennejšiemu, čo tam majú – k Ježišovmu svätému grálu, dovolí nám v ňom sa vykúpať a nasiaknuť Ježišovou láskou. Úžasné na tomto channelingu, ako aj na channelingu Noriny z Landrasu, kde sa môžeme okúpať v perlovom poli, je to, že ich môžeme využívať znova a znova a opakovane sa ponárať do jedného či druhého poľa. Je to ako kúpeľ v božích rukách. Vždy, keď sme unavení, ubolení, utrápení, rozladení, vždy nám pomôžu.

Norina

Cesta na Landras

Kryonfestival jar 2011

Landras je prvá z planét zasiahnutých dualitou, ktorej sa podarilo vzostúpiť. Keď sa na ňu napojíme, spájame sa s energiou božieho Perlového poľa. Perlové pole sa správa ako perlový náhrdelník – ak vytvoríte jednu perlu, tá sa spojí s druhou perlou a vzniká čosi ako reťazová reakcia po celej planéte, keď jeden počin lásky plodí ďalší, bez toho, aby povrchové vedomie zaregistrovalo súvislosť, a dobro sa šíri všade. Toto všetko sa deje medziplanetárne.

S

Sai’Ba’Emh

Kvapky požehnania tvorivej sily

verejný channeling 27.3.2020

Tento channeling nám priniesla Sai’Ba’Emh z Hviezdneho semä krátko po celosvetovom prepuknutí korony. Prináša veľa podpory, ukazuje cestu, ako ďalej a čo robiť. Kvapky požehnania z božieho zdroja vstupujú priamo do duše a môžu nám otvoriť energetické spomienky.

Prenos nyónskej energie

verejný channeling 17.6.2020

Channeling od Sai’Ba’Emh je nabitý nyónskou energiou. Nie je potrebné, aby ste pri počúvaní rozumeli, čo Sai’Ba’Emh hovorí. Dôležité je nechať túto energiu na seba pôsobiť, aby sa vám dostávala do svetelného tela a nalaďovali ste sa na ňu.

Sanat Kumara

Božia všemohúcnosť

Kryonfestival jar 2010

Sanat Kumara, vyššie Ja našej planéty, o prebudení a božej moci v nás.

Seraphis Bey

Seraphis Bey nám prináša energie hojnosti. Seraphis Bey bol stvorený Melekom Metatronom a Shakti. Patrí k prvým bytostiam fázy stvorenia, pôsobí vo sférach El’Shaddai a jeho energia sa šíri celým vesmírom. Nesie každú planétu, každé svetlo, čo kedy bolo vytvorené. Jeho úlohou je starať sa o hojnosť, ponúkať hojnosť, pre každú jednu bytosť a zasypávať ju hojnosťou. 

Seth

Aktivácia nášho svetla pomocou lemúrijského kryštálu AMBA’REES

Kryonfestival jeseň 2010, 36 radcov svetla – zv. 3

Seth nás spojí s naším pôvodným veľkolepým svetlom, s ktorým sme kedysi ako čisté svetlo dorazili na planétu. Uloží a aktivuje v nás kryštál Amba’Rees, ktorý predstavuje náš oheň, ktorý sme v Lemúrii mali v sebe. 

Shakti

Ženská energia – Skutočný pocit

verejný channeling 07/2008

Shakti necháva v toto channelingu prúdiť k nám svoju ženskú energiu. Vysvetľuje, čo je to pravý skutočný pocit, ktorý vychádza zo srdca, z duše a ako ho odlíšiť od toho, čo vychádza z nášho rozumu.

Plavba do raja

36 radcov svetla – zv. 5

Nádherný, veľmi ľudský príbeh božskej matky Shakti, rozpráva o tom, kde sme a kam smerujeme. Každý z nás sa v ňom môže nájsť a získať tak lepšiu predstavu, kde sa v tom veľkom príbehu ľudstva, ktorý všetci zažívame, práve nachádza.

Materská láska

36 radcov svetla – zv. 7 (rituál)

Shakti je božská matka nás všetkých, všetkých bytostí v univerze. Prináša nám bezpečie a lásku. Predstavuje ženskú energiu, ktorá hoci je jemná, je zároveň aj veľmi silná a mocná. V siedmom zväzku kníh 36 radcov svetla prináša mocný rituál pre upevnenie vzťahu matka-dieťa. Je jedno, či ste matka či dieťa. Rituál pokrýva oba vzťahy. Ponorte sa do ticha v sebe, do hĺbky svojho ja, zjednoťte čakry a požiadajte Shakti, aby tento rituál vykonala. 

Archa úmluvy a božská ženská energia – Otvorenie archy úmluvy

verejný channeling 3.12.2014, 36 radcov svetla – zv. 5

Po zapálení kryštálu MonaOha bolo ďalšou zlomovou udalosťou, ktorá sa na Zemi udiala a veľmi posunula vývoj dopredu, otvorenie Archy úmluvy. Z archy začala okrem iného prúdiť ženská božská energia, ktorá v nej bola po mnoho vekov uzatvorená, lebo na prežitie planéty bola potrebná mužská energia. Dnes už nastal čas, kedy ženská božská energia môže voľne prúdiť. Dotýka sa každého, lieči mnohé zranenia z minulosti a do našich duší prináša mier, pokoj a vyrovnanosť, pomáha nám „vypnúť rozum“ a vnímať srdcom. Je veľmi potrebná, aby každý mohol sám v sebe dosiahnuť tento stav.

Shan’Shija

Božia túžba

36 radcov svetla – zv. 9 (súhrn)

Niektorých ľudí sprevádzajú životom stavy bezdôvodného smútku. Všetko okolo je fajn – zdravie, rodina, práca, priatelia, financie – no ich preniká smútok, melanchólia či dokonca slzy. Vôbec to však nemusí súvisieť so smútkom. Môže to byť túžba ich duše po domove. Svetelná bytosť Shan’Shija v deviatej knihe 36 najvyšších radcov svetla – El’Achai vysvetľuje, čo to je božia túžba, čo znamená a čo si s ňou počať.

Sheldrak

Stretnutie so zlatým anjelom

verejný channeling 12/2008, 36 radcov svetla – zv. 2

Sheldrak je zaujímavá, nádherná bytosť, ktorá k nám nie až tak často prehovára. No keď sa naladíte na jeho energie, je možné, že ucítite, že ste starí známi. So Sheldrakom po boku sme bojovali za svetlo v Atlantíde, Sheldrak nás sprevádzal v dobe zvestovateľov pred narodením Ježiša a aj v Zlatom veku po jeho odchode. V tomto channelingu nám intenzívne pripomína, kto sme a dáva nám to aj hlboko precítiť. Prenáša na nás svoju energiu a energiu anjelov. Umožňuje nám stretnúť sa so svojím vlastným zlatým anjelom, ktorý stojí na čele našej anjelskej družiny. 

O riešení problémov

36 radcov svetla – zv. 3 (súhrn)

V našom každodennom živote zabúdame na to, že máme v sebe božiu moc. Bojujeme s problémami a zabúdame, že to všetko sú problémy duality. No máme moc rozhodnúť sa. Pri každom nádychu sa môžeme rozhodnúť, ako si s nimi poradíme.

Zjednotenie úrovní štyroch časových epoch

Zjednotenie úrovní štyroch časových epoch

Sheldrakove posolstvá nie sú tým najľahším čítaním, no o to väčšiu silu majú. V tomto channelingu nám prináša posolstvo o tom, čo z vyššieho pohľadu znamenajú najdôležitejšie časové epochy, ktoré boli na Zemi. Nič nie je oddelené, všetko sa jedného dňa spojí – a tak je to aj s časovými epochami a energiami, ktoré sú v nich uložené. Tak ako má človek svoje 4 telá – fyzické, emocionálne, mentálne a spirituálne, tak ako sa tieto 4 úrovne uzemňujú, zjednocujú a vytvárajú zjednotenú čakru, tak sa zjednocujú aj energie z rôznych časových epoch. 

Shiva

Transformácie

Sol’A’Vana fest, 11/ 2018

Toto je chanelling zo Sol’A’Vana Festu v decembri 2018 o tom, ako prebiehajú transformácie. Vnímajte prúd energie Shivu a dovoľte mu, aby vás pri tom prečistil a prejasnil.

Shyaad

Cesta k bránam Lemurie

Kryonfestival jar 2014, spolu s Tothom

Brány dimenzie Lemurie sa otvorili ako posledné po ostatných dimenziách 11. mája 2014, kedy sa najskôr zapálil kryštál Mona’Oha. Dovtedy boli pre nás energie z tejto epochy neprístupné. Po tom, ako sa brány Lemurie otvorili, začali k nám pritekať energie z tejto epochy, ktoré sú pre nás veľmi dôležité. Lemuriou všetko začalo a energiami Lemurie aj všetko skončí – vrátime sa my aj planéta k svojim pôvodným energiám, k svojmu pôvodnému svetlu. Len niekoľko týždňov pred otvorením brán Lemurie sa konal jarný Kryonfestival, na ktorom nás chrámová tanečnica a strážkyňa brán Lemurie Shyaad [čítaj šaíd] spolu s Tothom pozvali pred tieto brány, aby nám nechali pocítiť, čo je to lemurisjký tanec ohňa a aby začali do nás prúdiť energie Lemurie. V tom čase ešte planéta nebola prebudená, preto sa v channelingu spomína ešte pod starým menom Lady Gaia, nie Lady Shyenna. Bolo to vôbec prvýkrát, kedy nás duchovný svet zobral na dosah Lemurie.

Zoberieme ťa k tvojmu stĺpu svetla

Stretnutie pionierov 14.5.2014 – Zapálenie kryštálu Mona’Oha a otvorenie brán Lemúrie, spolu so Sangitar, Ježišom a Melekom Metatronom

Dokument z najväčšej udalosti ľudských dejín – zapálenia kryštálu Mona’Oha

T

Toth

Cesta k bránam Lemurie

Kryonfestival jar 2014, spolu so Shyaad

Pozri popis pri Shyaad.

Stojíte pred najväčšími zmenami

verejný channeling 20.5.2020

V tomto channelingu duchovný svet po prvýkrát nazýva obdobie, v ktorom sa nachádzame „Durchgang“ fázou (prechodnou). Doposiaľ sme sa nachádzali v „Anpassung“ fáze (fáze prispôsobovania) – viac pozri v informáciách od Sangitar a El’Shara.

Uriel

Sila, zámer, dôvera

verejný channeling 08/2015

Uriel je obrovská sila zázraku, ktorý sa prejavu nie len tu na Zemi, ale aj vo vesmíre. Ako hovorí v channeligu: sily, čo vie robiť zázraky, čo dokáže všetko zmeniť, sily dosiahnuť niečo, robiť stopy, vytvárať nový svet. V tomto channelingu sa venuje tomu, ako v sebe otvoriť pole sily a čo to vlastne je sila a zámer. Hovorí aj to tom, aké je veľmi dôležité venovať pozornosť slovám, ktoré hovoríme. Neposudzovať ich a vnímať ich energiu – táto téma sa v novom veku stáva čoraz dôležitejšou.

Od duchovného sveta dostávame množstvo nádherných darov. Nie vždy si však ich hĺbku a silu uvedomujeme a nie vždy cítime dosah toho, čo nám ponúkajú, pretože často zasahujú rôzne naše energetické úrovne, kam nie vždy „dovidíme“. Tentoraz sme však dostali dar, ktorý zasahuje naše telo. Nič podobné, čo by pomáhalo nášmu telu tak, ako tento channeling, sme doposiaľ nedostali. Anjel Uriel so svojimi pomocníkmi a svojou veľkou spirituálnou silou má moc z nášho tela vytiahnuť všetky energetické stopy všetkých škodlivín, ktoré sa kedy doňho dostali, z každého jedného orgánu. Všetky škodlivé účinky liekov, očkovaní, anestézií, potravín či nášho šatstva. Aj naše telo môže byť konečne slobodné. Channeling priniesla Sabine Sangitar ako reakciu na očkovanie proti Corone. Neslúži však len na ochranu pred týmto očkovaním, jeho záber je oveľa hlbší a univerzálnejší.​

Channelingy A-I

Adamis, Adonai Ashtar Sheran, Amwa, Angelika Lea, Anjel lásky, Budha, El Morya, Enoi, Esaja, Gabriel, Ganesha, Grace, Chamuel, Inaaf...

Channelingy J-K

Ježiš, Kráľ Artuš, Kryon, Kuthumi...

Channelingy L-M

Lady Amethyst, Lady Nada, Lady Shyenna, Lilly’Ana, Lumina, Maha Cohan, Majster Lao Tse, Maris, Matka Mária, Merlin, Melek Metatron, Myriel...

Súhrny channelingov z festivalov a seminárov

Kryonfestival, Sol'A'Vana fest, Ježišov seminár